VeChain Alınır mı? VeChain Fiyatı, Piyasa Değeri

0 15

 

Yatırımcılar VeChain alınır mı konusunda Voyager gibi kripto para borsalarını tercih edebilir. Ancak VeChain (VET) satın almak için güvenilir bir yatırım olup olmadığı araştırılmalıdır.

VeChain Kurucusu

Şeffaflığı teşvik etmek adına, düzenli olarak finansal raporlar yayınlayan VeChain kripto para birimi; Louis Vuitton’un eski CIO’larından biri olan Sunny Lu tarafından, 2015 yılında tasarlandı.

Tedarik zinciri yönetimi IoT uygulaması için, lüks mallardaki uzmanlığını blok zinciriyle birleştiren teknoloji sayesinde 2018 yılında mobil cüzdan kullanımı da başlatıldı.

VeChain Güvenilir mi?

İşletmelerin akıllı sözleşmelerini kullanmalarını ve ürünlerini tedarik zinciri boyunca takip etmelerini sağlayan bir blok zinciri platformu olan VeChain alınır mı? Yatırımcılar için güvenilir bir yatırım mıdır merak ediliyor.

VeChain güvenilirliği; o zamanki genel piyasa koşulları, VeChain’i geliştirme ilerlemesi ve topluluk hissi de dahil olmak üzere, çeşitli faktörlere bağlıdır. Bunun yanında VeChain’in güvenilir bir yatırım olarak görülmesinin nedenleri arasında; arkasında güçlü bir geliştirici ekibin bulunması yatıyor.

VeChain Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Nispeten yeni bir kripto para birimidir ve gelecekte nasıl kullanılacağı hala belirsiz olan VeChain alınır mı konusunda yatırım yapmanın riskleri bulunuyor. Uzun vadede bir potansiyele sahip olsa da geliştirme sürecinde olmasından dolayı, bazı riskleri bulunduğu unutulmamalıdır.

VeChain (VET) kripto para birimi; 2022 yılı boyunca olumlu bir eğilim gösterirken, kripto paranın değerinin, beş yıl içinde 0.17 USD’ye ulaşacağı ön görülüyor. 24 saatlik işlem hacmine göre 1.960.109.309 TRY olan VeChain piyasa fiyatı 0.412775 TRY olarak görüntülendi.

Son 24 saatte biraz değer kaybetse de CoinMarket sıralamasında piyasa değeri 29.930.786.378 TRY olarak görüntülenirken, sıralamada otuz birinci sırayı aldı. Dolaşımdaki arzı ise 72.511.146.418 VET coin oldu.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.