Yatırımcıların Canı Yanacak: Bitcoin Solana ve Cardano Fiyatları Düşüyor

0 3

Yatırımcıların Canı Yanacak: Bitcoin Solana ve Cardano Fiyatları Düşüyor; Bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin zirvesinde satın alan yatırımcılar, piyasa soğudukça portföylerinin değerinin düştüğünü görecek! Bu düşüşler devam ederse, birçok yatırımcının canı yanacak. Kripto paralarda son durum ve fiyat tahminleri yazımızda…

Kripto paraların düşüş trendine girmesi, birçok analistin de kıyamet senaryolarını hazırlamasına neden oluyor. Hazırlanan senaryoda üç büyük kripto para biriminde daha fazla satış beklenirken; açıklanacak enflasyon verisinin yüksek olması durumunda, Kasım ayında yatırımcılar çok üzülecek!

Rusya’nın nükleer tehditlerde bulunması, küresel resesyon ve daha fazlası ise en kötü durum senaryolarının oluşturulmasında öncü oldu.

Son Verilere Göre Bitcoin ve Ethereum Tahmini Fiyatları

En popüler analistler tarafından yapılan tahminlere göre, kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, bu yıl derin düzenleme sonrasında %40 oranında düşebileceği yönünde seyrediyor.

Analistlere göre kripto para birimlerinin kümülatif değeri 550 milyar dolara kadar düşebileceği öngörülüyor. Uzmanların hazırladığı senaryoda 762 milyar dolara düşüş olsa bile Ethereum fiyatı için %20 oranında bir düşüş yaşanacağı bekleniyor.

Diğer yandan Bitcoin ise son 2020 Temmuz seviyelerinde gördüğü düşüşe geleceği ve %40 oranında oluşacak düşüşle, 11bin dolar ile 11bin 500 dolar arasında bir aralıkta seyredeceği öngörülüyor.

Cardano ve Solana Fiyatları da Farklı Değil

Boğa sezonunda Cardano ve Solana konusunda da yatırımcıların endişeleri gözlemleniyor. Ethereum’a rakip olan Cardano tüm değerini kaybettiği görülürken, Solana ise biraz daha düzelme yaşıyor.

Solana daha önce %98 oranında düşmüştü ve şu an için %94 ila %95 oranında aşağı ineceği tahmin ediliyor. Solana ise eğer tahminler gerçekleşirse, yatırımcıların epey canını yakacağa benziyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.