Yaygın Kripto Para Birimi Dolandırıcılıkları Nelerdir?

0 11

Yaygın kripto para birimi dolandırıcılıkları nelerdir öğrenin ve zamanında karşı hamle yapın. Kripto para dünyası her geçen gün hacmini geliştirirken dolandırıcılarda iş başında!

Yaygın Kripto Para Birimi Dolandırıcılıkları Nelerdir?

Kripto para dolandırıcılığı en fazla aracı kurumlar tarafından yapılmaktadır. Eğer bir kurum size sadece Bitcoin veya farklı bir para birimi kabul edeceğini söylüyor ise şüphe ediniz. Bitcoin diğer alt coinleriyle birlikte bir sınıftır. Sizden belirli bir birim üzerinden işlem almanız ısrar ediliyor ise yararlanmaya çalışıyor olabilir. Bu kurumlar için güvenlik detaylarını tek tek inceleyebilirsiniz. Paranızı yatırdığınızda işlem almak yerine paranızı kuruma kaptırmış olabilirsiniz.

Şirketin anonim olması da diğer bir sorundur. Aracı kurumları tercih ederken bu nedenle de şirket bilgilerinin tamamına şeffaf bir şekilde erişim sağlamanız gerekiyor.

Daha fazla mesaj

Kripto Para Birimleri Yatırım Yalanları

Yaygın kripto para birimi dolandırıcılıkları nelerdir diğer bir yöntem ise yatırım planının yalan olmasıdır. Yeni kripto para birimleri çok hızlı üretiliyor. Bir şirket ise henüz bilinmeyen birbirini almanız için ısrar edebilir. Bunun için %100 kazanç vaat eder. Yatırdığınız paranın bin belki de on bin kat fazlasını alacağınızı beyan edebilir. Ancak inandığınızda sonuç kar almak yerine zarar etmek olur. Bu nedenle şirketlerden yönlendirme alırken güvenilir kripto para birimlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi bir durumda paranızı kaybedersiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.