Ybcoin Nedir; Kripto Para Birimi

0 13

Kripto para birimleri nelerdir; Fiziki varlıkları olmayan ve gerçek paralar gibi kullanılabilen sanal paralardır. Gelişen piyasa ile birlikte birçok para birimi ortaya çıkmıştır. Ybcoin nedir; kripto para piyasalarının dolaşım ağında bulun sanal para birimidir. Piyasa değeri; güncel verisi YBC/TRY için 17.97 TL olarak gösterilmektedir. Gün içi hareketlerinde değişim yaşanmamıştır. Dolaşım miktarı ise 3.02 TRY olarak listelenmiştir.

Kripto Para Borsaları Nasıl Çalışır?

Takas veya alışveriş gerçekleştirilen kripto para platformları üzerinde işlemler gerçekleştirilmektedir. Temel olarak takas sürecine dayanırlar. Kripto para birimleri nelerdir; İtibari paralar platformlar aracılığı ile sanal para birimlerine çevrilerek kripto piyasasında işlem görmeye başlamaktadır. Ya da sanal paralar aynı platformlar üzerinden itibarı paralar çevrilebilirler.

Bu piyasada işlemler yer alan yatırımcılar arasında olmaktadır. Yatırımcı kripto piyasasında direk kendisi işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

İşleyiş için ilk gereken bir hesap ve cüzdan oluşturmaktır.

Kripto Para Dezavantajları

  1. Yasadışı işlemlere konu olması
  2. Bir merkezi bulunmadı için denetime tabi olmaması ve kara para aklama aracına dönüşme ihtimalleri.
  3. Korsan saldırıları sonuncunda kaybedilme olasılıkları
  4. Cüzdanlarda veya piyasada bırakılan paraların piyasa değişimleri sonu kaybedilmeleri.

Ybcoin Madenciliği

YbCoin piyasaya arz edilecek miktara ulaştığı için artık madenciliği yapılmamaktadır. Borsa dolaşım miktarı 3.020.627 YBC’ dir ve arz miktarı tamamlanmıştır. Yatırımcılar artık elinde bulunduran kullanıcıları piyasada satma ile YBC elde edebilmektedirler.

Ybcoin nedir; Kripto borsasına arzı tamamlanmış bir sanal para birimidir. Piyasa değeri; son dönemlerinde ayı piyasası içerisinde işlem görmektedir. Ancak satış yaşanmaması YbCoin’ in düşüş yaşamasına neden olmuştur.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.