Zetacoin Nedir?

0 8

Zetacoin nedir; temelinde Bitcoin prensibi yer alan açık kaynaklı sanal para birimidir. Madeni para olarak piyasaya sürülmüştü. Seri olarak işlem yapabilme ve yüksek güvenliğe sahiptir. Madencilik faaliyeti ile ilk olarak 160 milyon Zetacoin oluşturulmuştur.

Yobit, BTER Exchange Jubi, Bluetrade ve Cryptopia borsalarında işlem görmektedir.  Piyasa değeri takibi ve işlemler için bu borsalardan bir tanesi tercih edilebilir.

Zetacoin nedir; gibi kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenlerin öncelikle güvenilir ve kendi şartların uyan bir kripto borsası bulmaları gerekmektedir. Aracı kurumların ve borsaların güvenilir olması dolandırılma olasılığını ortadan kaldırmak için gereklidir. Piyasa değeri; Borsa hakkında yapılan kullanıcı yorumları yatırımcılara fikir verebilmektedir. Komisyon oranları ve işlem yapılan para birimlerinin sayısı borsa tercihinde etkili olmaktadır.

Yobit Borsası Özellikleri

  • Rus kökenli bir borsa. Diğer kripto borsalarının işlem ücretleri ve komisyon oranları ile aynı seviyededir.
  • Borsada bulunan birçok para birimi ile işlem yapmaktadır.
  • Oldukça kullanışlı ve faydalı bir arayüze sahiptir. Yeni yatırımcılar için önemli bir özellik.
Daha fazla mesaj

Yobit Borsası Güvenilir Mi?

Hakkında kanıtlanmamış suçlamalar olsa bile yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen kripto borsalarından biridir. Birçok sahte hesap açılarak borsanın resmi sitesi olduğu iddası ile yatırımcılar kandırılmaya çalışılmaktadır. Bu yüzden yatırımcılar dikkatli olmalıdır.  Sitenin resmi olduğundan emin değiller ise giriş ve işlem yapmamalıdırlar.

Borsanın tek resmi sitesi yalnızca haber yayınlıyor. Yatırımcıları ile iletişim kurmamaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.