Altcoinlerden Hangileri Alınmalı

0 106

Altcoin furyası hız kesmeden devam ediyor! Sizde kripto para dünyasına girmek istiyor veya yatırımlarınızı değerlendirmek istiyorsanız bu yazı sizler için! Altcoinlerden hangileri alınmalı, nelere dikkat edilmeli tüm detaylarıyla…

Altcoin yatırımı bir yatırımdan çok daha fazlasıdır. Kripto para dünyasına yeni girdiyseniz yatırım yaparken en çok merak edilenlerden biridir. Hangi altcoini tercih etmelisiniz ve inceleme yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Yanıtını gelin birlikte bulalım.

Altcoin Projesi

Altcoin yatırımı yaparken fiyatı ve işlem hacminden daha önemli bir detay vardır. Oda projenin kendisidir. Altcoin yatırımında hangilerini almalıyım diye merak ediyorsanız bakmanız gereken projenin kendisidir.

Projenin açıklandığı amaçlara ve gelecekteki noktasına bu sayede erişebilirsiniz. Burada çalışma prensipleri ve mimari katmanları gibi birçok detayı bulabilirsiniz.

Altcoin Ekibi

Günümüzde herkes güvenilir ve işlem hacmi yüksek olan altcoinlere yöneliyor. Temel olarak doğru bir yaklaşımdır. Bitcoin’in lider olmasının sebeplerinden biri de budur. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve Cardano gibi alt coinlerin çok tercih edilmesi arkasında i ekiptir.

Yatırımınızın ekibini incelemeniz doğru tercihte bulunmanızı sağlar. Burada:

  • Projenin arkasındaki çalışanları
  • Projenin ekibinde kimlerin olduğu
  • Ekibin yöneticileri
  • Ekibin çalışma prensipleri
  • Hedefleri

Gibi incelemeler yapılmalıdır. Sadece şu an ki ekip değil varsa önceki çalışmaları da incelenmelidir. Ekibin uzmanlık alanı bile değerlidir. Unutmayın ekibi kadar para değerlidir ve bu ekip altcoinin değer kazanmasını sağlayabilir.

Yatırım Planı

Hangi altcoin almak istediğinizi seçerken dikkat edilmesi gereken son unsurlar zaman ve teknik analizdir. Doğru zamanda yatırım yaparak kısa zamanda kat kat değer kazanabilirsiniz. Altcoin alırken yatırım planı oluşturur. Günlük, bir aylık, 6 aylık veya uzun vade… Burada süreç kişiye özeldir. Gelecek planlamasını iyi bulduğunuz ve yükseleceğini düşündüğünüz bir altcoin için süreç size göredir. Planınızı oluştururken arzı

önemseyin. Arz ne kadar yüksek ise değeri de o kadar hızlı artacaktır. En büyük kripto para Bitcoin’in arzı 21 milyondan fazladır. Bu da değerini sürekli değiştirir.

Borsa seçiminizi de doğru yaparak güvenilir ve işlem hacmi yüksek olan altcoinlere yatırım yapabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.