Black Ocean Nedir ?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Black Ocean nedir ? Bilgi Almak ister misiniz ?

Black Ocean, VRM tarafından geliştirilmiş likidite sağlayan kantitatif bir ticaret şirketidir. Black Ocean, kasiyerler, borç verme ve yasal ihale dahil olmak üzere şirketler ve tüzel kişiler için “kara havuz” ve likit havuz hizmetleri sunmaktadır. Black Ocean tarafından sağlanan hizmet, 300.000 USD / 5 BTC’nin üzerindeki işlemleri işlemek için kullanılır.

Black Ocean Nedir ?

Black Ocean sayesinde böylesine büyük bir işlem piyasayı etkilemeyecek. Ancak, likidite havuzu Black Ocean, piyasa yapıcıların ve kişisel işlemlerin düzgün bir şekilde ele alınmasını sağlar. Ayrıca kişisel yatırım yapan kullanıcılar, dolaylı aracılar (OTC, borsalar ve alım satım uygulamaları gibi) aracılığıyla Black Ocean hizmetlerinden faydalanabilirler.

Black Ocean’ın Dark Pool hizmeti ve likidite havuzu hizmetinin iş planı. Kaynak: VRM, TokenInsight

Black Ocean’ın kuruluşunun en büyük etkisi, dijital varlık ticaret pazarının sürekli büyümesi ve kurumsal yatırımcıların muazzam ticaret talebi gibi görünüyor. VRM ekibinden edindiğimiz bilgilere göre 2018’den 2020’ye kadar günlük ortalama işlem hacmi 9 milyon dolardan 2018’de 2.751 milyar dolara yükseldi. Bildiğiniz gibi 2020’de günlük işlem hacmi 10,86 milyar ABD dolarına çıkarak yeni bir rekor kırarak 26 milyar ABD dolarına ulaştı. Ancak bildiğiniz gibi, özel yatırımcılar tek başlarına yeterli likiditeye sahip bir alım satım ortamı kuramazlar. Tüm bu nedenler ve daha fazlası Black Ocean’ın iş planına yol açtı.

Bildiğiniz gibi, Black Ocean şu anda testnet aşamasındadır ve tokenin özel satış turu birden fazla kurumdan yatırımla kapatılmıştır. Projenin gelecek planları arasında karanlık havuzların ve likidite havuzlarının resmi olarak başlatılması, merkezi olmayan karanlık havuzların geliştirilmesi ve borsada Fly Token’in listelenmesi yer alıyor. Elde ettiğimiz bilgilere göre merkezi olmayan karanlık havuz, DeFi alanında balinalar ve kurumsal yatırımcılar için özenle geliştirildi.

Token Ekonomisi

Fly token, sahiplerine Black Ocean işlemlerde indirim ve para iadesi sağlayacak. Ancak bu simge, VRM ekosistemindeki tüm hizmetlerde kullanılabilir. Black Ocean üzerinde Fly şeklinde işlem ücreti ödeyen 1 milyon Fly kişi varsa% 25 indirimden yararlanabiliyor.

Ek olarak, VRM platformunda 3 milyon Fly token sahibi olanlar, işlem ücretlerinde% 25 indirim hakkına sahip olacaklar. Araştırma kısmı için fon sağlayan kullanıcılar, 2 milyon Fly token tuttuklarından% 5 daha fazla kar elde edecekler. Ek olarak, 1 kWh başına 150 Fly token tutan madenciler% 5 indirimden yararlanabilecekler. Fly Token’ın toplam arzının 1,7 milyar ABD doları olduğu açıklandı ve bunun yaklaşık 1.170.600’ü ilk aşamada yakıldı. Ekip, yazma işleminin jetonun değerini artırmak ve kötü niyetli satışları önlemek olduğunu belirtti. Uçuş jetonunun dağıtım yöntemi aşağıdaki gibidir:

Kurumsal yatırımcılar: 24 aylık bir kilitlenme süresi ile% 18,2 / 309,4 milyon.

Kamu satışları / müşteriler: % 17/289 milyon

Likidite yönetimi: % 30/510 milyon

Ödül Planı: % 18,8 / 319,6 milyon, 50 ay geçerli.

Danışman: % 2/340 milyon, 18 ay kilitli.

Takım: % 14, 238 milyon, 48 aydır kilitli.

Ana Ekip

RM ekibinin ana üyeleri, dijital varlık endüstrisinde 4 yıldan fazla deneyime sahiptir. Andrei Grachev: Grachev, 2015 yılında Orenburg Eyalet Üniversitesi’nden MBA derecesi aldı ve 2014’ten 2016’ya kadar borsada çalıştı. İki yıldır bağımsız olarak dijital varlık ticareti ile uğraşan Grachev, 2018 yılında VRM’yi kurdu. Vladimir Denin:

Denin, 20 yıldan fazla proje yönetimi deneyimine sahiptir. 2016 yılında VEB İnovasyon Fonu’nun başkanı olarak, hükümet merkezli bir dizi blok zinciri projesi geliştirdi. 2019’da Huobi Rusya’nın CEO’su ve 2020’de VRM Başkanı olarak görev yaptı. Shawn Chong: Asya Pasifik İş Direktörü. 2017’de yüksek lisans derecesi aldıktan sonra Chong, dijital varlık endüstrisine girdi. 23 yaşındaki Chong, Bincentive’ın işletme müdürü ve şu anda Huobi’de danışmanlık hizmetleri veriyor.

Sizlere Black Ocean Nedir ? bu sorunun cevabını verdik. Kripto Para kategorisi ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!