DyorEX Nedir? DyorEX Borsası Güvenilir Mi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dyorex Borsası, 2021 yılından itibaren İstanbul merkezli, Global Kripto Para Borsası olarak yatırımcılara hizmet veriyor.  “Herkes İçin Kripto” vizyonuyla ekonomik özgürlüğü arttırmak, daha iyi bir hayat ve gelecek inşa etmek için kripto para dünyasını herkese ulaştırmayı ve ekonomik özgürlüğü arttırarak, mutlu yatırımcı üzerine kurulu kripto para borsası inşa etmeyi amaçlıyor ayrıca sosyal sorumluluk projelerine de destek vererek kurulduğu günden itibaren yaptığı her projede insan, yardımseverlik ve doğaya saygı prensipleriyle ilerliyor. DyorEX ülkemizin belirlediği hedefleri pusula olarak kabul ederek, temel değerlerimizle örtüşen ve daha yaşanabilir bir dünya için “yoksulluğa son”, “nitelikli eğitim” ve “temiz dünya” için sorumluluk alıyor ve değerlerimizi aksiyona dönüştürmek için sivil toplum kuruluşlarını destekliyor.

“Herkes için kripto” vizyonu ile hareketle kripto para dünyasını herkes için daha ulaşılır ve anlaşılır kılarak kullanıcıları ekonomik özgürlüğüne arttırmayı ve müşterilerin mutluluğu ve memnuniyeti ile yükselen ve gelişen bir kripto borsası inşa etmeyi hedeflemişlerdir.

Blockchain ekosistemine destek vererek, blockchain teknolojisiyle beraber yeni nesil iş yapış modellerinin önündeki engelleri giderilmesi adına herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği bir platform oluşturmayı hedefliyorlar.

Dyorex Borsası Güvenilir Mi?

Dyorex borsası güncel siber güvenlik önlemleri kapsamında hem dışardan gelecek tehditlere karşı hem de kullanıcıların kendilerinin hata yapma ihtimallerine karşı gerekli tedbirler almaktadır. Bütün veriler şifrelenmiş bir şekilde aktarılmaktadır. Tüm kullanıcıların şifrelenerek muhafaza edilerek birbirinden bağımsız olarak yapılandırılmıştır ve veriler otomatik günlük olarak yedeklenmektedir. Yedeklenen veriler kopyalanarak ayrıca kayıt altına alınmaktadır.

  • Hesaba giriş, şifre değiştirme, e-posta değiştirme, kripto para çekme, itibari para çekme ve Api işlemlerinde iki faktörlü doğrulama (2FA) gerekmektedir.
  • Kullanıcıların KYC yapma zorunluluğu esas alınır.
  • Şifre ve e-posta değiştirilmesi durumunda kullanıcının bilgilerinin çalınmasına ihtimaline karşı kripto para ve itibari para çekimi 24 saat için dondurulmaktadır.
  • Kullanıcılara ait her türlü bilgi ve hareketler şifrelenerek saklanmaktadır. Gerektiğinde bilgilere ulaşılması için çoklu güvenlik sistemleri ile erişim sağlanmaktadır.
  • İtibari para ve kripto para çekme-yatırma işlemleri sırasında kullanıcılara e-posta ve sms ile bildirmektedir.
  • Detaylı kullanım takibi, hesap geçmişi, cihaz tipi, ip adresi, işletim sitemi kontrol edilerek kayıt alınmaktadır.

DyorEx’in Ayrıcalıkları Nelerdir?

DyorEX Akademi:

dyorex.com sitesinde hizmet veren DyorEX akademi, kripto para dünyasıyla alakalı merak ettiğiniz tüm sorunları tek bir kılavuzda toplayan oldukça açık ve anlaşılır bilgiler içeren. Hem piyasayı keşfetmeye çalışan başlangıç seviyesindeki bir yatırımcılara hem de  piyasaya dair kendi stratejisini geliştirmeye çalışan tecrübeli bir yatırımcılara, herkese yönelik içerikleri sayesinde kripto para dünyasına dair merak edilen tüm sorulara cevap bulabildiğiniz bir akademidir.

Analiz Desteği:

Dyorex analiz yapay zeka sayesinde kripto para dünyasındaki yatırımlara yardımcı oluyor. DyorEX analiz yapay zekası birden çok algoritmayı hesaplayarak yatırımlarınız için uygun zamanı belirler, yukarı ve aşağı trendleri tespit ederek, al/sat tahminleri ile yatırımlarınıza yardımcı oluyor.

Dyorex Borsası Bülten:

Dyorex borsası bülten ile kripto piyasasında önemli, güncel fiyat değişimlerini ve meydana gelen en son gelişmeleri takip etmenize yardımcı oluyor bu sayede elinizde olan yada almak istediğiniz coinler hakkında hızlıca bilgi sahibi olabiliyorsunuz bu tahminler doğrultusunda banka havalesi, kredi kartı ve kripto cüzdanını kullanarak 25’den fazla kripto para birimini alıp/satabilirsiniz.

Kripto Göstergeleri

Into The Block websitesinden çekilecek teknik gösterge sinyalleri, para giriş çıkışları, Exchange-Onchain Pazar Derinliği, zincirdeki büyük işlemlerin sayısı, ağ akışları, giriş-çıkış hacimleri, hash oran dağılımı, twitter duyarlılığı ve oynaklık konularında hazırlanan detaylı pdf dokümanı haftada iki defa kullanıcıya WhatsApp üzerinden göndermeyi planlıyorlar.

Bu yazımızla sizlere Dyorex borsası hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Daha fazla bilgi için Kirpto Firmaları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!