Reserve Rights Nedir ?

0 21

Bugün size Reserve projesinin ne olduğunu, Reserve Rights (RSV) coinin ne olduğunu ve RSV coin özelliklerini açıklamaya çalışacağız. Peki Reserver Rights Nedir (RSV) ? hep birlikte bakalım.

Reserve Rights Nedir ?

Rezerv Hakları, Rezerv projesinin simgesidir. Projenin amacı, merkezi olmayan bir başlatıcı aracılığıyla herhangi bir uygulama tarafından kapatılamayan istikrarlı bir madeni para yaratmaktır. Rezerv projesinin amacı, herhangi bir ağ tarafından kapatılamayan istikrarlı bir para birimi oluşturmaktır. Öte yandan projenin yaratıcısı, oluşturulan stablecoin’e merkezi olmayan bir yasal başlatıcı ekleyerek sistemin kapanması gibi sorunları çözmeyi amaçlıyor. Proje sahibine göre, insanların fonları güvende tutulmalıdır. Özellikle milyarlarca insanın fonları çeşitli nedenlerle güvenli bir şekilde tutulamamaktadır. Özellikle bazı bankaların güvenilmez olması nedeniyle devlet, para birimini devalüe ederek borçlarını geri ödeyebilmekte, bu da vatandaşlara ciddi zararlar verecektir.

Reserve Yatırımcıları

Rezerv projesi şirketlere ve bireylere yatırım yaptı. Kurumsal şirketler arasında Coinbase Ventures, Crypto Lotus, Refactor Capital, Distributed Global, PreAngel, Blocktower, Neo Global Capital, Rocket Fuel, Velorum Capital, SGR, Arrington XRP Capital, Digital Currency Group, Divergence Digital Currency Fund ve Fenbushi Capital yer alıyor. Aynı zamanda proje, PayPal kurucu ortakları Peter Thiel, Sam Altman, Semyon Ducati, Jack Selby, Matt Bremer, James Clark Cock, Eric Jackson, Lucy Wang, Jeff Morris, George Saman başta olmak üzere milyarder yatırımcıları cezbetti. Risman, Chris Blair, Maja Vujinovic, Spencer Greenberg, Raphael Ouzan, Demetri Kofinas, Craig Clemens, Josh Hannah, Sumeet Singh, Gordy Honey, Ran Neu Ner ve David Sica.

Reserve Projesinin Özellikleri

Rezerv protokolü başlangıçta merkezi olarak işletiliyordu ve protokolün ana zinciri iyileştirildikçe tamamen merkezi olmayan hale gelecektir. Rezerv projesinin anlaşmayı merkezden uzaklaştırmak için üç aşamalı bir planı var: Merkezi aşama: Bu aşamada, Rezerv, birkaç karşılıklı coin tarafından desteklenen merkezi değildir. Tüm coin ABD dolarına sabitlenmiştir.

Yerelleşme aşaması: Bu aşamada, Rezerv, sepetteki farklı varlıklar aracılığıyla merkezileşmez, ancak ABD doları cinsinden fiyat istikrarı sağlar. Bağımsız aşama: Bu aşamada rezervler ABD dolarına sabitlenmeyecektir. Bu sayede doların değeri ne olursa olsun satın alma gücünü dengeler. Rezerv protokolü, herhangi bir akıllı sözleşmenin üzerine yerleştirilebilir. Değişken değer sepetinin fiyatı ABD doları cinsinden hesaplanır. Şirket şu anda Ethereum (ETH) ağında aktif ve şu anda farklı akıllı sözleşme platformlarıyla etkileşim kurmak için bir köprü kuruyor.

Reserve Rights Nedir ? sorusunu sizler için yanıtladık. Kripto para al sat hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizler için detaylıca yazdık.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.