Stepn GMT Nasıl Alınır? [Alım İşlemine Dair Detaylı İnceleme]

0 24

Stepn GMT Nasıl Alınır?

Stepn (GMT), 2021 senesinde geliştirilmeye başlanan ve piyasaya çıkan ilk move-to-earn projesi olduğunu söylememiz mümkün. Stepn, antik play-to-earn kategorisi ile fitness alanını birleştirerek, kripto varlık dünyasına yeni bir trend haline gelmiş olan move-to-earn kategorisinde ki projelerin başında yer almaktadır. İndirilen uygulama aracılığı ile edilen ayakkabı NFT’ si sayesinde yürüdükçe token kazandıran Stepn projesi, ilk olarak Solana blok zincirinde faaliyet göstermeye başladığı belirtilmiştir.

Stepn (GMT) Nasıl Alınır?

Şimdi gelin Stepn’ ı hangi sitelerden alabileceğimize göz atalım bunlar: Bitlo, Coinbase, Binance, OKX, Bybit, BingX gibi sitelerden alabilmeniz mümkündür. Şimdi ise Coinbase sitesinden Stepn’ ı nasıl alabileceğimize birlikte maddeler halinde bir göz atalım.

1.      İlk adım olarak bir Coinbase hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Coinbase uygulamasını indirip kayıt işleminizi başlatın. Geçerli bir kimliğe ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca işlemi gerçekleştirebilmeniz için sizden adresinizi gösteren bir belge istenmesi olasıdır. Kimliğinizi doğrulamak ve yaşadığınız yere bağlı olarak yalnızca birkaç dakikadan uzun sürmektedir. Stepn GMT Nasıl Alınır?  adım adım alım işlemi

1.      Bir ödeme yöntemi seçin.

Ödeme yöntemi kutusuna dokunun ve bir ödeme yöntemi seçmeniz gerekmektedir. Banka hesabı ya da banka kartı kullanabilir veya havale işlemi ile işlemi başlatabilirsiniz.

2.      Bir değiş tokuş işlemi başlatın.

Ögesine basıp listeden &quat;Satın Al&quat; seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

3.      Varlık listesinden Stepn seçeneğine tıklayın.

Stepn için arama yapmak için arama çubuğuna “Stepn” yazmanız gerekmektedir. Sonuçlar arasında Stepn çıktığında üstüne tıklayarak satın alım ekranını açın.

4.      Satın almayı istediğiniz miktarı girin.

Satın almayı istediğiniz miktarı bölgesel para birimi cinsinden girmek için sayısal tuş takımını kullanmanız gerekmektedir. Uygulama bu miktarı otomatik olarak Stepn fiyatına göre değiştirip size yansıtmaktadır.

5.      Satın alma işleminizi sonlandırın.

Hazır olduğunuz zaman “Satın alma ön izlemesi” öğesine tıkladığınızda Satın alma işleminizin ayrıntılarını size göstermektedir. Bütün bilgiler doğru ise satın alma işleminizin onaylamasını yapın. Hepsi bu kadar basit! Stepn satın alma işleminiz bitti.

Stepn GMT Nasıl Alınır?  Stepn  GMT Nasıl Kullanılır?

Stepn satın almak ya da kullanabilmek için sanal cüzdan oluşturmanız gerekmektedir. Bu cüzdanların adresleri sayesin de  kripto para değiş tokuşu ya da alışveriş yapabilme imkanı elde edersiniz. Stepn gönderme işlemi asimetrik şifreleme ile imzalanarak gönderilmektedir. İşlemlerin her biri ağda duyurulur ve blockchain’e, yani zincire dahil olmaktadırlar. Bu sayede ise aynı Stepn’in birden fazla kullanılmasının önüne geçilmiş olunmaktadır.

Stepn GMT Nasıl Alınır? Stepn GMT Nasıl Nakite Çevrilir?

Stepn GMT Nasıl Alınır? Cüzdanınızda bulunan kripto varlığınız ile borsalar üzerinden satış işlemi yaparak işe başlayabilirsiniz. . Aynı şekilde Stepn’ler de borsa üzerinden satılarak karşılık reel (gerçek) para tutarı EFT ya da havale ile kişilere gönderilebilmektedir.

 

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.