Project Galaxy (GAL) Nedir?
Project Galaxy (GAL) Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Project Galaxy (GAL) Nedir?

Project Galaxy (GAL), önde gelen Web3 kimlik bilgisi veri ağıdır. Project Galaxy, Web3 projelerinin daha iyi ürünler ve üretken topluluklar oluşturmak için dijital kimlik verilerinden ve NFT’lerden yararlanmasına yardımcı olmak için açık ve işbirliğine dayalı bir altyapı üzerine kurulmuştur.

Bugün, kimlik bilgileri, uygulamalar, devlet kurumları ve finans ve kredi kurumlarının sahip olduğu ve yetkilendirdiği kapalı veritabanları arasında ayrılmıştır. Bu tür yapılar, bu verilere veya bunları gerektiren uygulamalara sahip olması gereken kişilere açık değildir. Project Galaxy bu sorunu ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Bu amaçla, Project Galaxy, tüm Web3 geliştiricilerinin erişebileceği açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağı oluşturmuştur. Project Galaxy’nin yapısı gereği, topluluk üyeleri veri ağına katkıda bulunabilir. Project Galaxy, kullanıcıların birden fazla veri kaynağından kimlik bilgilerini düzenlemesine de olanak tanır. Küratör kullanıcıları, alt grafik sorguları veya statik anlık görüntüler aracılığıyla zincir üzerinde kimlik bilgileriyle katkıda bulunabilir. Zincir dışı kimlik bilgileri için Project Galaxy platformu, Snapshot.org, Twitter ve Github gibi veri kaynaklarıyla bütünleşir.

Project Galaxy’nin kimlik bilgisi veri ağına katkıda bulunan kullanıcılar, sağladıkları bilgiler Galaxy’nin uygulama modüllerinde, Credential Oracle Engine’de ve Credential API’de kullanıldığında GAL belirteçleri ile ödüllendirilecektir.

 

GAL Token Projesi

Project Galaxy (GAL) Nedir? GAL belirteci, Project Galaxy platformunun yerel kripto para birimidir. GAL belirteçlerinin Project Galaxy ekosisteminde dört ana işlevi vardır: yönetişim, uygulama modülü işlem ücretleri, Credential Oracle Engine ve Credential API ödemeleri ve dijital kimlik bilgisi üretimi.

 

Yönetim: GAL token sahipleri, Project Galaxy’nin yönetiminde söz sahibidir ve alınacak kararlarda oy kullanabilir.

Uygulama Modülü İşlem Ücretleri: Uygulama modülleri aracılığıyla Galaxy verilerini tüketmeyi hedefleyen geliştiricilerin, GAL belirteçlerinde işlem ücretleri ödemeleri gerekecektir.

Credential Oracle Engine ve Credential API Ödemeleri: Geliştiriciler, Galaxy Oracle Engine ve Credential API aracılığıyla Galaxy’deki kimlik bilgilerini sorgulamak istiyorlarsa, GAL belirteçleri ile ödeme yapmaları gerekir.

Dijital kimlik bilgisi oluşturma: Küratörler, GAL belirtecini kullanarak kimlik bilgisi veri kümesinin değerini ayarlar. Her kimlik bilgisi veri kümesi, kimlik bilgisi paydaşları arasında orantılı olarak dağıtılacak bir gelir akışı içerir. Kimlik bilgilerini paylaşan ve oluşturan kullanıcılar GAL belirteçleri ile ödüllendirilecektir.

 

Project Galaxy (GAL) Projesinin Kurucusu Kimdir?

Project Galaxy (GAL) Nedir? Galaxy Projesi (GAL), Harry Zhang ve Charles Wayn tarafından kuruldu. Harry Zhang’ın farklı girişimcilik deneyimleri oldu, Project Network’ten önce Lino Network ve DLive.tv’nin kurucu ortağıydı. Zhang, Berkeley Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimi ve İstatistik alanında lisans derecesine sahiptir. Project Network’ten önce Charles Wayn ve Harry Zhang, DLive.tv’nin kurucu ortaklarıydı. Wayn, DLive.tv’nin 2019’da BitTorrent ile birleşmesi sonrasında BitTorrent’te İnteraktif Eğlenceden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Zhang gibi, Charles Wayn de Berkeley’den mezun oldu ama ekonomi okudu.

 

GAL Token İstatistikleri

Project Galaxy (GAL) Nedir? GAL jetonlarının toplam arzı 200.000.000 jeton olarak belirlendi. Bu arzın dağılımı şu şekildedir: %20: Topluluk Hazineleri %15: Takım %15: Pazarlama %10,63: Büyüme desteği 1 %10,14: Büyüme desteği 2 %10: Temel %6,23: Danışmanlar ve ortaklar %5: CoinList Özel Satışı %4,5: Ekosistem %2: Erken Benimseme Bonusu %1,5: Başlangıç ​​havuzu

 

Galaxy Projesi’ni (GAL) Farklı Kılan Nedir?

Project Galaxy (GAL) Nedir? Project Galaxy, tüm Web3 geliştiricilerinin verilerine erişebildiği, yetkilendirilmiş bir veri ağıdır. Bu erişilebilir ve şeffaf yapı onu emsallerinden ayırmaktadır. Project Galaxy’nin en benzersiz yönlerinden biri, bir iş birliği platformu olmasıdır. Topluluk üyeleri de ağdaki verilere katkıda bulunur ve katkılarından dolayı GAL belirteçleriyle ödüllendirilir.

 

Whitepaper: GAL Token

Project Galaxy (GAL) Nedir? GAL belirteci teknik incelemesinde, Project Galaxy “dünyanın en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı” olarak tanımlanmaktadır. Projenin misyonu, “güvenlik bilgilerine sahip açık ve işbirlikçi bir veri ağı oluşturmak” olarak belirtiliyor.

 

GAL Belirteçleri Nasıl Alınır?

Project Galaxy (GAL) Nedir? GAL belirteçleri, güvenilir kripto para borsalarında alınıp satılabilir.

 

Galaxy Projesi (GAL) Sıkça Sorulan Sorular

 

Galaksi Projesi (GAL) Nedir?

Project Galaxy (GAL), halka açık ve işbirliğine dayalı bir blockchain tabanlı kimlik bilgisi veri ağıdır.

GAL Belirteci Ne Yapar?

Project Galaxy (GAL) Nedir? GAL belirteci, Project Galaxy’nin yerel kripto para birimidir. Galaxy Data Network’e yeni bilgilerle katkıda bulunanlar, GAL belirteçleriyle ödüllendirilecek. GAL belirteci aynı zamanda platformun yönetişim belirtecidir ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılır.

GAL Token Arzı Nedir?

GAL jeton arzı 200.000.000 jeton olarak belirlendi.

 

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!