Basic Attention Token Nedir? [BAT Hakkında Detaylı İnceleme]

Basic Attention Token Nedir?
Basic Attention Token Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Basic Attention Token Nedir?

Brave web tarayıcısı, BAT belirteçleri kullanılarak oluşturulan bir sistem aracılığıyla Ethereum blok zincirindeki zamanı ve ilgiyi izler. Bu sistem, reklam gelirlerini reklamcılar, yayıncılar ve izleyiciler arasında verimli bir şekilde dağıtmak için kullanılır. Basic Attention Token, reklam endüstrisine odaklanır. İnsanların bu projenin gelecekteki reklam değişiklikleri için hayati olup olmadığını görmek için beklemesi gerekiyor.

 

Basic Attention Token (BAT) Avantajları Nelerdir?

Basic Attention Token Nedir? Brave, yükleme sürelerini hızlandırmak için reklamları, izleyicileri ve diğer dikkat dağıtıcı programları engeller ve kullanıcının dikkatini çekmek için defter sistemlerini ve kalkanları kullanır. Bu yönüyle diğer tarayıcılardan farklıdır.

Basic Attention Token platformu, değerli müşterileri hedeflemek isteyen reklamverenler için yenilikçi fırsatlara sahip kullanıcılar için verimli bir pazar yeri sağlar. Ayrıca, kullanıcılar için bir reklam geliri payı üretir ve favori içerik oluşturuculara doğrudan bahşiş verme olanağı sunar.

Basic Attention Token, büyüklük ve popülerlik açısından diğer tüm projeleri geride bıraktı. Bir milyondan fazla doğrulanmış içerik oluşturucu, Wikipedia, The Guardian, The Washington Post ve 50 Cent dahil olmak üzere Basic Attention Token Awards’a kaydoldu.

 

Basic Attention Token (BAT) Madenciliği Nasıl Yapılır?

Basic Attention Token Nedir? Temel Dikkat Simgesi, Ethereum blok zincirinde çalışan bir ERC-20 simgesidir. İşlemleri doğru ve tutarlı tutmak için Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen madencileri kullanır. Bunun yanı sıra Bitcoin hakkında merak ettiklerinize link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Basic Attention Token (BAT) Nasıl Satın Alınır?

Basic Attention Token Nedir? Basic Attention Token (BAT) token, Global ve Türkiye’nin güvenilir kripto para borsaların başında gelen DyorEX Kripto Para Borsası üzerinden alınıp satılabilmektedir. Sizler de DyorEX’de hesap açarak BAT/USDT veya BAT/TRY paritesinde işlem yapabilir ve BAT satın alabilirsiniz.

 

Basic Attention Token (BAT) Kurucusu Kimdir ?

Basic Attention Token Nedir? 2015 yılında, Brendan Eich ve Brian Bondy’nin Mozilla Firefox ekibi projeyi kurdu. Dijital reklamcılığın değiştirilmesi gerektiğine inanıyorlardı.

 

Basic Attention Token (BAT) Projesi Nedir ?

Basic Attention Token Nedir? Blockchain tabanlı bir reklam ağı olan Brave, üç bölümden oluşur: Brave web ve mobil tarayıcı kullanıcıları, reklam yayıncıları ve reklamcılar. Brave’in web tarayıcısı kullanıcıları, açık Chromium projesinde gezinirken reklamlarla karşılaşmazlar. Ayrıca tarayıcı, kullanıcıların gizliliğini korur.

Brave’in arayüzü, yaygın web tarayıcılarından çok daha basittir. Ayrıca, kullanıcıların birçok web sitesinin reklamları, sosyal medya sitelerindeki videolar ve daha fazlasıyla karşılaşmasını engelleyen yerleşik bir reklam engelleyici ve güvenlik kalkanına sahiptir. Brave, web sitelerindeki çoğu reklamı engelleyerek göz atmayı daha hızlı, daha güvenli ve daha az müdahaleci hale getirir.

Yayıncılar, YouTube, Twitch gibi web sitelerinde veya Reddit, Twitter ve Github gibi sosyal medya platformlarında kullanıcılardan ipuçları alabilir. Cesur Ödüllere Katılmak | İçerik oluşturucu programı, bu tür siteler aracılığıyla kullanıcılar tarafından paylaşılan bu ipuçlarına ve diğer bilgilere erişmelerini sağlar. Yayıncılar hesaplarını bağladıktan sonra diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan ipuçlarını görmek için hesaplarına veya kanallarına erişebilir.

Cesur tarayıcı, web sitelerini sık sık ve ödül programının bir parçası olarak tarar. Bu sitelerin her biri, ziyaret edildiğinde BAT jetonlarının bir kısmını sağlar. Bu izleyiciler, düzenli bir bağışı seçmek zorunda kalmadan kazançlarını otomatik olarak amaca katkıda bulunur. Alternatif olarak, izleyiciler, seçenek aracılığıyla veya belirli bir aylık katkı tutarı girerek manuel bağış yoluyla hangi web sitelerinin destekleneceğini seçebilirler.

Brave şu anda Reklam hizmetleri aracılığıyla 5000 ABD Doları veya daha fazla bütçeli reklamları kabul ediyor.

 

Basic Attention Token (BAT) Sıkça Sorulan Sorular

Basic Attention Token Nedir?

  1. Basic Attention Token (BAT) Nedir?

 Brave web tarayıcısı, BAT belirteçleri kullanılarak oluşturulan bir sistem aracılığıyla Ethereum blok zincirindeki zamanı ve ilgiyi izler. Bu sistem, reklam gelirlerini reklamcılar, yayıncılar ve izleyiciler arasında verimli bir şekilde dağıtmak için kullanılır.

  1. Basic Attention Token (BAT) Ne İşe Yarar ?

Blockchain tabanlı bir reklam ağı olan Brave, üç bölümden oluşur: Brave web ve mobil tarayıcı kullanıcıları, reklam yayıncıları ve reklamcılar. Brave’in web tarayıcısı kullanıcıları, açık Chromium projesinde gezinirken reklamlarla karşılaşmazlar. Ayrıca tarayıcı, kullanıcıların gizliliğini korur.

  1. Basic Attention Token (BAT) Kurucuları Kimdir ?

2015 yılında, Brendan Eich ve Brian Bondy’nin Mozilla Firefox ekibi projeyi kurdu.

  1. Basic Attention Token (BAT) Toplam Arzı Ne Kadar ?

Toplam arzı 1.500.000.000 BAT olan kripto paranın dolaşımdaki arzı ise , 1.500.000.000 BAT’dır.

  1. Basic Attention Token (BAT) Nasıl Alınır ?

Basic Attention Token (BAT) token, Global ve Türkiye’nin güvenilir kripto para borsaların başında gelen DyorEX Kripto Para Borsası üzerinden alınıp satılabilmektedir. Sizler de DyorEX’de hesap açarak BAT/USDT veya BAT/TRY paritesinde işlem yapabilir ve BAT satın alabilirsiniz. DyorEX kripto para borsası hakkında merak ettiklerinize ve daha fazlasına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!