Felixo Nedir? Felixo Borsası Güvenilir Mi? [Detaylı İnceleme]

Felixo Nedir? Felixo Borsası Güvenilir Mi?
Felixo Nedir? Felixo Borsası Güvenilir Mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Felixo Nedir? Felixo Borsası Güvenilir Mi?

Felixo Nedir? Felixo, 2018 yılında kurulan Bitcoin alım satım platformudur. Kurulduğu tarihten bu zamana kadar faaliyetlerine devam etmektedir. Kurucu isimleri Türk kişilere ait olan Felixo, tamamen Türk kökenli bir borsadır. Sefer Algan, Oğuz Yağmur ve Resul Gökhan Yıldırım adlı üç arkadaşın fikir birliği sağlaması ve güçlerini birleştirmesi sonucu ortaya çıkan platform bugün başarılı bir şekilde işlemlerine devam etmektedir. Türk kurucularının olması borsanın Türk borsası olduğunu gözler önüne sermektedir. Avrupa’nın en hızlı gelişen Türk borsalarından biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bununla birlikte kripto para ticareti için müşterilerinin alım-satım işlemlerini sağlamakta ve müşterilerine yardımcı olmaktadır. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen sistem her geçen gün iyileşmekte ve kendini yenilemektedir. Sistemin değişikliğe ayak uydurabilmesi güvenilirliği açısından olumlu bir durum teşkil etmektedir. Sistemde gelişmiş veri grafikleri bulunmaktadır. Grafikler sayesinde mevcut düşüş ve yükselişler görünmekte ve kullanıcılarına sunulmaktadır. Anlık düşüş ve yükseliş durumları grafiklere ivedi bir şekilde yansıtılmaktadır. Sistemin kullanıcılara sağladığı avantajlar arasında erişim kolaylığı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra alım-satım işlemlerinde Türk Lirası kullanma özelliği sistemin en büyük avantajlarından biridir.

 

Felixo Güvenilir Mi?

Felixo Nedir? ve Felixo borsası güvenilir midir? Felixo kripto para borsasının Türkiye tabanlı olması ve kuruluşunun yeni olması yatırımcılar tarafından Felixo Güvenilir mi? Sorusunu akıllara getirmektedir. Ancak Felixo, sektöre attığı hızlı ve kararlı adım sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sermaye ve kullanıcı kitlesine baktığımızda Felixo’nun güvenilir olduğunu söylemek pek tabii mümkündür. Fakat tam anlamıyla tavsiye etmek doğru olmayacaktır çünkü diğer platformlar ile karşılaştırıldığında kullanım oranının daha az olduğu görülmektedir. Kullanıcılarının zamanla artış göstermesiyle birlikte piyasada diğer seçeneklerin mevcut olması ve daha fazla kullanılması sebebiyle tamamıyla güvenilir olduğunu söylemek olanaksızdır.

 

Kullanımda Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar Nelerdir?

Felixo Nedir? Felixo sistemini kullanmak son derece kolay ve ve basittir. Türk yazılımcılar tarafından bulunmuş olması sistemin anlaşılırlığını da artırmıştır. Ara yüzü kullanıcılara kolay erişim imkanı sunmaktadır. Kripto para borsasında işlem yapmak ve bunun için Felixo’yu tercih eden yatırımcıların yapmasın gereken ilk adım Felixo sisteminden üyelik açmaktır.

Kolay üyelik sağlayan sistem, üyelik aşamasında onay işlemi için kullanıcıdan kişisel mail adresi istemektedir. Bu aşamadan sonra kişisel şifrenizi belirlemeniz için gerekli aşamaları tamamlama sayfasına yönlendireceksiniz. Güvenlik şifrenizin daha önce kullanılmamış bir şifre olmasına dikkat etmenizde fayda var. Şifre oluşturma işlemini tamamladıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Para yatırma seçenekleri sayesinde hesabınıza para yatırabilir hızlı al-sat işlemi yapabilirsiniz.

Felixo kripto para borsasında işlem yapmayı düşünen yatırımcıların dikkat etmesi gereken bir diğer husus komisyon oranlarıdır. Komisyon oranları Felixo’nun kendi web sitesinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra işlem ücreti olarak %0,2 lik bir ücret alınmaktadır. İşlem ücretlerine %18 lik KDV tutarları da dahil edilmiştir.

 

Felixo Hangi Dil Seçenekleri Kullanmaktadır?

Felixo Nedir? ve Hangi dil imkanları bulunmaktadır? Felixo kripto para borsası yalnızca Türkçe dilinde hizmet veren bir borsadır.

 

Felixo Hakkında Yapılan Şikayet ve Yorum Konuları Nelerdir?

Felixo Nedir? Kripto para borsasında ve dünyasında işlem yapmayı düşünen yatırımcıların dikkat etmesi gereken en önemli husus o borsada daha önce işlem yapan kullanıcıların yorumları ve varsa şikayetleridir. Bu sayede yatırımcı işlem yapmadan önce genel hatlarıyla bir bilgi sahibi olacak ve ona göre adım atacaktır. Felixo Nedir? diye merak eden kullanıcılar ya da potansiyel kullanıcılar için Felixo kripto para borsasında işlem yapan yatırımcıların, kullanıcıların yorum ve şikayetlerini derledik. Bu yorum ve şikayetleri dikkate alarak yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Nedir bu yorum ve şikayetler;

1.Felixo kripto para borsasının getirmiş olduğu adres ve kimlik onayı her ne kadar güvenlik açısından olumlu görünse de kullanıcının para çekmesine izin vermemekte ve kullanıcıyı mağdur etmektedir.

2.Kullanıcıların Felixo cüzdan hesabına giriş yapılarak mevcut bakiyelerinin sıfırlandığı görülmektedir.

3.Kullanıcıların cüzdanında bulunan varlıkları transfer, alım- satım işlemi, paranın hesaba çok geç geçmesi gibi aşamalarda zorluk yaşadığı ve bu işlemlerin çok yavaş yapıldığı görüntülenmektedir.

Tüm şikayet ve yorumları incelediğimizde kullanıcıların giriş problemi yaşaması, müşteri hizmetleri ile iletişim kurulamaması, alış ve satış emrinin geç onaylanması vb. konularda ciddi zorluklar ile karşılaştığını görmekteyiz. Borsada işlem yapmayı düşünen yatırımcıların bu ve benzeri hususları dikkate ve göze alması gerektiğini bir kere daha belirtmek isteriz.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!