Icrypex Nedir? Icrypex Borsası Güvenilir Mi? [Detaylı İnceleme]

Icrypex Nedir? Icrypex Borsası Güvenilir Mi?
Icrypex Nedir? Icrypex Borsası Güvenilir Mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Icrypex Nedir?

Icrypex, kripto para dünyasında yer almak, bu dünyada bulunan kripto para birimlerine yatırım yapmak ve yaptığı yatırımlarından kar elde etmek isteyen kullanıcılar için işlem yapabilecekleri bir borsa platformdur. 2018 tarihinde Gökalp İçer tarafından kurulan bir borsadır. Bu borsada kurumsallık ön plandadır. Müşteri memnuniyeti düşüncesi ile hareket eden borsa, dijital para piyasasında da üst düzey kalitede işlemler yapma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca borsa, çift faktörlü koruma, sms doğrulama gibi önlemlerle de hesap güvenliğinizi çok daha iyi bir şekilde korumanızda yardımcı olmaktadır.

Müşteri odaklılığı esas alan International Crypto Exchange, ICRYPEX, kullanıcı deneyimli hareket etmektedir. Firmanın CEO’su Gökalp İçer kurumsal bir yapı ile kurulan ilk kripto para platformu olduklarının her fırsatta altını çizmektedir. Firma ismini, International Crypto Exchange baş harflerinden yani kelimelerin kısaltmalarından almıştır.

Firmayı diğerlerinden farklı kılan ve kurulduğu 2018 tarihinden itibaren kısa sürede büyümesine yol açan en önemli unsur kurumsal bir yapı benimsemiş olmasıdır. 100’den fazla profesyonel kişilerden oluşan ICRYPEX ekibine sahip olan şirkette araştırma, bilgi teknolojileri, dijital pazarlama, kalite ve iç kontrol, müşteri destek, idari işler ve tasarım ekibi gibi birimler bulunmaktadır. Firmanın merkezi, İstanbul Sarıyer’de yer almaktadır. Türkiye’de hizmet veren diğer kripto para borsaları hakkında merak edilenleri linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Icrypex Güvenilir Mi?

Kripto para borsasına giriş yapan ve borsada işlem yapmak isteyen kişilerin akıllarına gelen ilk soru bu borsa güvenilir mi? Bu sorunun cevabını bulabilmek için borsanın geçmişine, geçmiş faaliyetlerine ve borsada işlem yapan yatırımcıların şikayet ve yorumlarına bakmak en doğru yol olacaktır. 2018 tarihinde kurumsal bir platform üzerinde kurulmuş olması ve kurulduğundan bu zamana kadar oldukça geniş müşteri portföyüne sahip olması borsanın güvenilirliği hakkında bilgi vermektedir. Bunun yanı sıra borsanın geçmişte bir hack girişimine maruz kalmaması da borsanın güvenilir olduğunu göstermektedir.

Kullanımda Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar Nelerdir?

Borsa, diğer borsalarda olduğu gibi öncelikle güvenlik konusuna dikkat etmektedir. Bunun yanı sıra borsayı ön plana çıkaran diğer bir unsur, borsanın günlük ve haftalık bülten sunuyor olmasıdır. Zira kripto para borsasında bilgili, bilinçli yatırım yapmak oldukça önemlidir ve yatırımcının kazanıp kaybetmesine etkisi oldukça büyüktür. Bu sayede yatırımcı yorum ve analiz yeteneğini geliştirecek ve bu doğrultuda işlem yaparak kazanç elde edecektir. Eğitim, kazanca destek olan en önemli etmendir. Bu borsada dikkat edilmesi gereken hususlar noktasında net bir şey söylemek doğru değildir. Borsada işlem yapan kişilerin şikayet ve yorumlarına bakarak bu konuda bilgi elde edebilmemiz mümkündür. Türkiye’nin en çok yatırımcısı olan Dyorex hakkında merak edilenlere Dyorex Nedir yazısından detaylı ulaşabilirsiniz.

Icrypex Hangi Dil Seçenekleri Kullanmaktadır?

Borsa kullanıcılarına Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dil seçeneğini sunmaktadır.

Icrypex Hakkında Yapılan Şikâyet ve Yorum Konuları Nelerdir?

Kripto para borsasında ve dünyasında işlem yapmayı düşünen yatırımcıların dikkat etmesi gereken en önemli husus o borsada daha önce işlem yapan kullanıcıların yorumları ve varsa şikayetleridir. Bu sayede yatırımcı işlem yapmadan önce genel hatlarıyla bir bilgi sahibi olacak ve ona göre adım atacaktır. Sizler için Icrypex kripto para borsasında işlem yapan yatırımcıların, kullanıcıların yorum ve şikayetlerini derledik. Bu yorum ve şikayetleri dikkate alarak yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Nedir bu yorum ve şikayetler; 1.Yatırımcının hesabının donması 2.Yatırımcının hesabına paranın geç düşmesi 3.Yatırımcının işlem yaptığı esnada işleminin gecikmesi Bu ve benzeri yorum ve şikayetleri dikkate aldığımızda yatırımcıların hesap ile alakalı sorunlarla karşı karşıya kaldığını görmekteyiz. Bu borsada yatırım yapmayı düşünen kişilere bu ve benzeri durumları göz önüne alarak yatırım yapmalarını tavsiye etmekteyiz.  

7/24 DESTEK

VAR

PARA ÇEKİMİ

1 DK - 5 DK

KOMİSYONLAR

Düşük (%0.18)

AYRICALIKLAR

Yatırım Mentörü

Webinar Eğitimler

Analiz Desteği

Check-Up

Coin and Travel

Referans Sistemi

7/24 DESTEK

VAR

PARA ÇEKİMİ

1 DK - 5 DK

KOMİSYONLAR

Düşük (%0.18)

AYRICALIKLAR

Coin Çeşitliliği

7/24 DESTEK

VAR

PARA ÇEKİMİ

5 DK - 10 DK

KOMİSYONLAR

Orta (%0.2)

AYRICALIKLAR

Coin Çeşitliliği

7/24 DESTEK

YOK


PARA ÇEKİMİ

TRY ÇEKİMİ YOK

KOMİSYONLAR

Orta (%0.2)

AYRICALIKLAR

Coin Çeşitliliği

7/24 DESTEK

YOK

PARA ÇEKİMİ

5 DK - 10 DK

KOMİSYONLAR

Yüksek (%0.3)

AYRICALIKLAR

ParibuLOG

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!