Shiba Inu Nedir ?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu Nedir Cardano işlemlerin yapılabilmesi için üretilen bir kripto varlık olan Adax coin, herhangi bir komut defteri olmadığı için işlem anında herhangi bir komisyon ya da aracı bulunmadan direk işlem yapılabilir.
Cardano sistemi çift yönlü dönüşüm sunar. Yani coin satın alıp aynı zamanda satışını yaparak kazanç sağlamanız mümkündür.
CoinGecko verilerine göre en çok arananlar arasına giren Adax, son 24 saat içerisinde %24 oranında yükselişe geçerek 2.20 dolara ulaştı.
Cardano ERC20 Dönüştürücü
Shiba Inu Nedir ERC20 dönüştürücü, token veren kuruluşlar (tokenlerinin Cardano’ya geçişini sağlamak isteyen kuruluşlar) ve kullanıcıları (token sahipleri) için ERC20 tokenlerini Cardano ağına geçirmeleri için tasarlanmış bir araçtır.
Kullanıcılar, Ethereum tokenlerini yalnızca birkaç tıklamayla dönüştürebilir ve bu tokenler, taşındıklarında, Cardano’da aynı değere sahip ve tıpkı bir ERC20 gibi çalışan özel bir yerel tokene çevrilir.
Ek olarak, Cardano iki yönlü dönüştürülebilirlik sunar, böylece kullanıcı daha sonraki bir aşamada bunu yapmak isterse, tokenlerini Cardano’da yakarak kaynak ağa geri taşıyabilir.
Neden Cardano?
Cardano’nun yeni kripto standart belirleyicisi olması bekleniyor.
Yatırımcılar, ağın kripto dünyasındaki tekelci ve bürokratik güç yapılarının yerleşik statükosuna meydan okuma potansiyelinin farkındalar.


Merkezi Olmayan Kripto Varlık Platformu
ADAX gibi AMM’ler, merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki yenilikleri ve sözleşmeye dayalı DEX platformları oluşturmak için yeni konseptleri beraberinde getiren çekici bir alternatif sunuyor.
Ethereum ve Cardano
ERC20 standardı Ethereum için icat edildi ve giderek daha pahalı hale geliyor. Cardano, bu ücretleri düşürmeyi ve işlemleri büyük ölçüde hızlandırmayı vaat ediyor.


Neden ERC20 Köprüsü?
Tokenlaştırma ve ERC20 tokenı, günlük ticari işlemlerde sağladığı muazzam fayda nedeniyle popülerlik kazanmıştır. İyi tasarlanmış ERC20 tokenları, birden fazla yardımcı program seçeneğine yöneliktir

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!