dyorex boluspor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dyorex Boluspor 2021 yılının başında temelleri atılan, 2022 yılında hızlıca faaliyete başlayan, sektöre ivedi bir şekilde giriş yapan ve çok kısa sürede adını duyuran İstanbul merkezli DyorEX Kripto Para Borsası ile Boluspor arasında isim ve forma önü sponsorluğu noktasında anlaşması imzalandı. Çok kısa süre içerisinde kripto para dünyasına hızlı bir giriş yapan DyorEX kripto para borsası çeşitli iş birlikler, anlaşmalar ve sponsorluklar ile borsada kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı.

Her iki taraf anlaşmadan memnun olduğunu belli eden açıklamalarda bulundu. Yapılan imza törenine Dyorex kripto para borsası kurucuları ve ekibi ile Boluspor Başkan ve ekibi katılım sağladı. Yapılan anlaşmada Dyorex kripto para borsasının yalnızca forma isimleri ile sınırlı kalmayıp isim hakkı alarak Boluspor’un bundan sonra Dyorex Boluspor olarak anılmasına yol açmıştır.

Karşılıklı Güven ve Mutluluk Dile Getirildi

Dyorex Boluspor Yapılan karşılıklı anlaşma sonunda işlemlerin resmiyet kazanmasını sağlayan ve her iki tarafa güven veren imza töreninde ilk sözü Boluspor Başkanı Savaş ABAK almıştır. ABAK, yapılan sponsorluk anlaşmasının her iki taraf için büyük bir güç, güven ve destek oluşturacağını dile getirerek, kulüplerin ayakta kalabilmeleri için ekonomik getirisi olan bu ve benzeri anlaşmalara ihtiyaç duyduğunun altını çizdi.

Bir yıl boyunca DyorEX kripto para borsası ile birlikte yol yürüyeceğini, beraber hareket edeceklerini ifade eden Başkan, bu birlikteliğin sonraki yıllarda da devam etmesi ve her iki taraf içinde güçlü getiriler sağlaması temennisinde bulunarak sözlerini bitirdi.

Konuşmaya aynı duygu ve düşünceleri paylaşan DyorEX Kripto para borsası CEO’su Caner ÇETİN devam etti. Boluspor ile yapılan anlaşmadan şahsı ve ekibi adına memnun ve mutlu olduğunu dile getiren ÇETİN, teşekkür ve iyi dilek temennileri ile sözlerini sonlandırdı. Yapılan bu ve benzeri anlaşmalar, iş birlikleri sonucunda DyorEX kripto para borsasının sektöre hızlı bir giriş yaptığını ve yatırımcıları için hızlı ve güvenilir bir kripto para borsası oluşturmayı amaçladığını görmekteyiz.

Dyorex Kripto Para Borsası Nedir?

Dyorex Boluspor Dyorex kripto para borsası ‘’Herkes İçin Kripto’’ şiarı ve ‘’Herkes için Eğitim’’ vizyonu ile kripto para dünyasına giriş yapan ve bilinçli yatırım ve yatırımcı hedefi ile hareket eden, her yatırımcının yaptığı ve yapmadığı her işlem için bilinçli ve bilgili hareket etmesini amaçlayan bir kripto para borsasıdır.

Borsa, 2021 yılından itibaren Global Kripto Para Borsası olarak yatırımcılarına hizmet vermeye başlamıştır. “Herkes İçin Kripto” vizyonu ile hareket eden Dyorex ekonomik özgürlüğü arttırmak, daha iyi bir hayat ve gelecek inşa etmek için kripto para dünyasını herkese ulaştırmayı ve mutlu yatırımcı üzerine kurulu kripto para borsası inşa etmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine, sponsorluklara, yardım ve bağışlara da destek vererek kurulduğu günden itibaren yaptığı her projede insan, yardımseverlik ve doğaya saygı prensipleriyle ilerlemektedir. Temel değerlerimizle örtüşen ve daha yaşanabilir bir dünya için “yoksulluğa son”, “nitelikli eğitim” ve “temiz dünya” düşüncesiyle hareket etmekte ve sorumluluk almaktadır. Aynı zamanda değerlerimizi aksiyona dönüştürmek için sivil toplum kuruluşlarını desteklemektedir.

Resmi internet sitesinde yer alan ’DyorEX Akademi’ başlığı altında yeni bir proje ile blockchain ve kriptoya dair her konuda çeşitli haberler, analizler ve makaleler yazan Dyorex kripto para borsası aynı zamanda düzenli olarak alanında uzman isimlerle yaptığı canlı yayın analiz ve değerlendirmeleri ile yakından takip edilen bir borsa olmuştur. 30’dan fazla kripto para birimini bünyesinde barındıran ve yatırımcısına işlem yapma olanağı sağlayan DyorEX kripto para borsası gün geçtikçe yeni coinleri cüzdanına ekleyerek coin çeşitliliğini sağlama amacı ile hareket etmektedir.

Borsanın bir diğer önemli özelliği Öğren&Kazan düşüncesi ile hareket etmesidir. Hediyeler, çekilişler ve ödüller sayesinde eğitimi ve öğrenmeyi zevkli hale getirmeyi amaç edinmektedir. Resmi internet sitesi üzerinde bulunan ‘’Dyorex Akademi’’ başlığı altında kripto para dünyasına dair terimleri, kavramları ve konuları Çaylak seviyeden Tecrübeli seviyeye kadar her alanda bulabilir zorlu, korku dolu ve yorucu olan kripto para dünyasındaki yolculuğunuzu keyifli, kolay ve güvenilir hale getirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Dyorex kripto para borsası üst düzey korunan soğuk cüzdan yapısı, 7/24 ulaşılabilen müşteri hizmetleri destek hattı, kayıt aşaması ve bu aşamadaki hızlı onaylama sonucu yapılan hızlı geri dönüşler, komisyon oranlarının düşük olması, transfer işlemlerinin ivedi bir şekilde olması ve cüzdanınızda bulunan hiçbir varlığınızın tehlikeye düşmemesi gibi nedenlerden dolayı kripto para dünyasına güvenilir bir giriş yapmıştır. Bu sayede çok kısa zamanda birçok yatırımcıya hizmet etmiş ve yatırımcının kazancının artmasına neden olmuştur.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!