Gram Platinum Token (GRAMP) Nedir?

Gram Platinum Token (GRAMP) Nedir
Gram Platinum Token (GRAMP) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gram Platinum Token (GRAMP) nedir; gram platin ile deste sağlanan vve blockchain teknoloji ile beraber çalışan korumalı bir stablecoin. Bu tokenide Bitlo geliştirmiştir. Piyasaya arz edilen her GRAMP tokenin firma hesap ve kasalarında 1=1 dendiğinde maddi/fiziksel karşılığı depolanır. 1 gram maddi platin için GRAMP yaratılır.

Gram Platinum Token (GRAMP) Nasıl Çalışır?

Gram Platinum Token (GRAMP) Avalanche (AVAX ) blok zinciri ile çalışan güvenceli stabilcoindir. GARMP token fiyatını gram platin belirler. Yaratılan bütün GRAMP token karşılığı firma hesabına aynı değere denk gelen 99,95/100 saflık oranında gram platin ilave edilir. Gram Platinum Token (GRAMP) nedir; Maddi/fiziksel olarak karşılığı bulunan sanal paradır. GRAMP token ve gram platin arz ve talep denkliği için gerekli şartlarda akıllı sözleşmeler kendi kendilerine GRAMP token yakar. Bu şekilde gram platin ve GRAMP denkliği her zaman garantilenir.

GRAMP token kripto piyasasının yüksek oynaklığında GRAMP sahiplerine düzenli fiyat sağlar. GRAMP token her zaman ve her yerden işlem görür. GRAMP token AVAX ile çalışan dijital cüzdanlarda depolanır. GRAMP sahiplerine az masraflı ve daha seri işlemler gerçekleştirme fırsatı sağlar. Maksimum arz miktarı belirlenmemiştir.

GRAMP Token Nereden ve Nasıl Alınır?

Korunaklı ve yasal kripto para borsalarından alınabilir. Borsalara hesap açma ve sanal cüzdan oluşturduktan sonra işlemlere başlanır.

GRAMP Token Özellikleri Nelerdir?

  • GRAMP token tamamen açıktır. Yaratıcı firma GRAMP token karşılı olan gram platin oranını internet sitesi ile güncel olarak yatırımcılarla paylaşır.
  • Ulaşım kolaydır. Blockchain teknolojisi ile her yerden her zaman alım-satı veya GRAMP aktarımı yapılır.
  • GRAMP token taraflar arasında üçüncü taraf olmadan aktarımı gerçekleştirilir.
  • Az maliyetli ve seri işlemler yapılır.
  • Yasak olmayan ülkelerde ödem e aracı olarak kullanılır.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!