Fexobit Nedir? Fexobit Borsası Güvenilir Mi? [Detaylı İnceleme]

Fexobit Nedir? Fexobit Borsası Güvenilir Mi?
Fexobit Nedir? Fexobit Borsası Güvenilir Mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fexobit Nedir?

Fexobit Nedir? Fexobit Borsası Güvenilir Mi?

Kripto para borsasına yeni giriş yapmayı düşünen ve borsada işlem yapmak isteyen kişiler için kripto para borsalarını, bu borsaların özelliklerini ve güvenilirlik konusunu inceledik. Fexobit, kripto para dünyasına yeni formlar getirmeyi hedefleyen bir borsadır. Sade bir ara yüze sahip olması kullanıcıların platformda kolay hızlı ve kolay işlem yapmasını sağlamaktadır. Borsa, 50’den fazla kripto para ile hizmet vermeye başlamıştır. Kullanıcılar, Fexobit borsasına giriş yaptıklarında anlık düşüş ve yükselişten haberdar olabiliyor ve müdahale edebiliyorlar. Üye olmak isteyen yatırımcılar için iki adımlı üyelik süreci bulunmaktadır. Ardından yatırımcı hızlı bir şekilde işlem yapacaktır. Bu borsanın amacı, Türkiye’nin merkeziyetsiz ekonomide yerini alması ve kripto teknolojisinde başat güç olmasını sağlamaktır. Fexobit, herkes için güvenli, yenilikçi ve kolay yatırım yapabilme imkanı sağlayan ve kripto teknolojisi ile başlayan finansal dönüşüm ile yarınları hep birlikte inşa etmeyi amaçlayan bir borsadır. Entegre Futurance Kripto Sistemi ile kripto dünyasının her alanında etkin olmak isteyenler için bir köprü oluşturmaktadır. Geniş çerçevede hızlı ve kolay bir şekilde yatırım yapma imkânı sunmaktadır.

Fexobit Güvenilir Mi?

Riskleri minimize etmeye çalışan sistemde, Fexobit’e özel “4 Aşamalı Güvenlik Zinciri” ulusal ya da uluslararası her türlü olağandışı durumu göz önüne almaktadır. Müşterilerin kripto varlıkları, özel güvenlik prosedürleriyle yönetilen Tier-4 veri merkezlerindeki soğuk cüzdanlar ve çevrimdışı kriptografik cihazlar vasıtasıyla saklanmaktadır. Çevrimdışı kripto cüzdanların tamamı çoklu imzalı yapıda ve FIPS Seviye 2 sertifikalı cihazlarda korunmaktadır. Fexobit’te korunan yedekler, ulusal ve global seviyedeki risklere karşı, özel algoritmalarla şifrelenirken, parçalara bölünüyor ve dağıtık düğümlerde depolanıyor. Bu işlemler sonucunda sağlanan tüm veri erişimleri kontrol altında ve her an izlenebiliyor. Borsa İşlem güvenliğini sağlamak için riskli faaliyet modelini dünyadaki tüm işlemlerin yüzde 90’ını kapsayan ve yüz milyonlarca kripto para adresini içeren veri tabanları üzerinde anlık tespit eden bir sisteme sahiptir. Fexobit’in sistemleri uluslararası bağımsız şirketler tarafından belirli aralıklarla denetlenmektedir. Fexobit, güvenli ve teknolojik tehditlerden uzak bir şekilde bilgi sistemlerinin korunmasını sağlamaktadır. Sahip olduğu güçlü sermaye yapısı sayesinde yatırımcısına güven veren bir borsa olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Derinlik ve yüksek likiditeye sahip olması, yatırımcılarına paralarını istedikleri anda yatırma ve çekme imkânı sunmaktadır. Hesap verebilirlik ilkesini benimseyen borsada yatırımcılardan gelen tüm sorular, canlı destek hattı üzerinden cevaplandırılmaktadır. Kendine ait binasında hizmet vermeye başlayan borsanın çalışanlarının Türkiye’de yer alması borsaya olan güveni bir kat daha güçlendiriyor. Tüm bu tedbirler ve sistemsel önlemler göz önüne alındığında borsanın son derece güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Ancak tüm bu önlemlere rağmen tedbiri elden bırakmamakta fayda olduğunu da belirtmek isteriz. Türkiyede sunduğu ayrıcalıklarla adından söz ettiren Dyorex hakkında merak edilenlere Dyorex Nedir yazısından detaylı ulaşabilirsiniz.

Kullanımda Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar Nelerdir?

Her kripto para borsasında olduğu gibi bu borsada da gerek kayıt aşamasında gerek sonrasında alım satım işlemleri yapıldığı aşamada tüm güvenlik tedbirlerine dikkat etmeleridir. Borsada işlem yapacak yatırımcılar işlem ücretleri noktasında da dikkat etmelidirler.

Fexobit Hangi Dil Seçenekleri Kullanmaktadır?

Borsa, Türkçe dil seçeneği ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Fexobit Hakkında Yapılan Şikâyet ve Yorum Konuları Nelerdir?

Kripto para borsasında ve dünyasında işlem yapmayı düşünen yatırımcıların dikkat etmesi gereken en önemli husus o borsada daha önce işlem yapan kullanıcıların yorumları ve varsa şikayetleridir. Bu sayede yatırımcı işlem yapmadan önce genel hatlarıyla bir bilgi sahibi olacak ve ona göre adım atacaktır. Sizler için Fexobit kripto para borsasında işlem yapan yatırımcıların, kullanıcıların yorum ve şikayetlerini derledik. Bu yorum ve şikayetleri dikkate alarak yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Nedir bu yorum ve şikayetler; 1.Yatırımcının hesap kapatamama sorunu yaşaması 2.Yatırımcının yapmak istediği transfer işleminin gecikmesi 3.Yatırımcının hesabına erişim sıkıntısı çekmesi Bu borsada yatırım yapan kişilerin yorumlarını incelediğimizde genel anlamda yatırımcıların bu konuda muzdarip olduğunu görmekteyiz. Bundan kaynaklı olarak borsada yatırım yapmayı düşünen kişileri bu ve benzeri yorum-şikayetleri dikkate alarak işlem yapmalarını tavsiye etmekteyiz. Her borsada olduğu gibi bu Fexobit kripto para borsasında da işlem yaparken öncekilerin yorum, tavsiye ve şikayetlerini dikkate almadığınızda büyük kayıplar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!