Aliencoin Nedir? Nasıl Çalışıyor?

Aliencoin Nedir
Aliencoin Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aliencoin nedir; Alien World isimli bilgisayar oyununda kullanılan bir kripto para birimidir. Bu oyunu oynayan oyuncular seviyeleri geçebilmek için Aiencoin yani Trilium (TLM) coin kazanırlar. Oyun, Merkezi Bulunmayan Özerk Kuruluşları yönetmek ve diğer oyunlara ulaşmak üzerine kurulmuştur. Aliencoin Piyasa Değeri; Oyun içindeki savaşlara katılmak, verilen oyun görevlerini gerçekleştirmek, TLM madenciliği gerçekleştirmektedirler. Bunları sağlamak içinde NFT toplamaya çalışırlar.

Aliencoin Nasıl Çalışıyor?

Gelişen teknolojiye paralel olarak gelişim gösteren bilgisayar oyunları da kripto borsalarında yer bulmaya başlamıştır. Aliencoin nedir; bu oyunlardan biri olan Alien World için geliştirilmiş bir kripto paradır. Para birimi olarak TLM Coin kullanmaktadır. Bilgisayar oyunları ve blok zincirleri birbirine entegre ederek TLM coin Ethereum içerisinde işlemleri gerçekleştirmektedir.

Bu oyun ile token kazandırma amacı ile 2021’de kripto borsasına girmiştir. Ekonomik rekabeti desteklemektedir. Diğer kripto paralar ile benzer özellikler taşımaktadır. Alien Worlds oyunu içinde alım-satım işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Aliencoin Piyasa Değeri; Oyunda TLM coin sahipleri gezegen oylamaları gerçekleştiriyorlar. Cross chain özelliği ile farklı blok zincirlerinde yer alan yatırımcılar oyuna girebilmektedirler. Diğer bir özelliği ise oyun içerisinde TLM gizleme imkanı sunmaktadır.

Aliencoin Madenciliği

Oyuncu TLM madenciliği yaparken NFT’ leri kullanmaktadırlar. Kiralama ve satın alarak elde edilen TLM biriktirilebilmektedir. Tool ve Land NFT ile madencilik yapılabilmektedir. Oyuncu stratejileri ve oyun içerisinde kendisine sunulan araç ve arazi birleşimlerini kullanmaktadırlar.

Madencilik temeline kurulu olan oyunda Waw cüzdan üzerinden kayıt olunur. Atomic Hub ile NFT alım-satımı kolaylıkla yapılmaktadır.

Aliencoin Piyasa Değeri; Güncel verileri itibari ile 15 Kasım 2022 borsada 0,290091 TRY ve işlem hacmi olarak 165,196,239 TRY şeklinde işlenmiştir. Verilere ve piyasa izlenimlerine göre fiyat hareketlerinde düş yönündedir. İşlem gördüğü borsaların içserisinde Bitrue, Binance, MEXC, Bybit gibi borsalar yer almaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!