Mask Network Nedir?

Mask Network Nedir
Mask Network Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mask Network Nedir; Teknolojinin hızla ilerlemesinden ötürü dijitalleşen dünya, önce hızla gelişen mobil bankacılık işlemleri ile bankada beklenen uzun kuyruklara son verdi. Şimdi ise günlük hayatta elden ele gezen ve hayattaki her türlü ihtiyacımızı karşılamamıza olanak sağlayan para dijital bir varlık olarak insanların karşısına çıkmaktadır.

Kripto paralar, hali hazırda çok yeni bir sisteme tabi olduklarından, ekonomistler ve yatırımcılar bu varlık birimlerinden hangisine güvenebileceklerini ve bu sistemler üzerinden nasıl sanal para alarak kullanabileceklerini öğrenmeye çalışmaktadır.

Neden Mask Network

Kripto para sektörüne giriş yapmayı düşünen kişiler güvenli yatırım ve çekim seçenekleri ararken karşılarına sıklıkla Mask Network nedir sorusu çıkmaktadır. Mask; kripto varlık sektörüne gizlilik ve kolay paylaşım, aktarım imkânı getiren uygulamaların başında gelmektedir. Kripto varlıkların aktarımı, dosyaların karşı taraflarla paylaşımı, gizli ve şifre ile korunana mesajların gönderimi süresince kullanıcılara gizlilik sözü veren ve onları koruyan bir network ağıdır.

Mask network nedir sorusunun cevabı olarak verilen cevaplar arasında şüphesiz en doğrusu şu şekildedir:

2019 senesinde Çin’in Şanghay kentinde temelleri atılmış ve merkez olarak kabul edilmiş, kripto para alım satım işlemlerini belli bir gizlilik çerçevesinde gerçekleştirme amacıyla kurulmuş olan ve Web 2.0 uygulamalarında 3.0 teknolojisi kullanılmasına olanak sunan, bir yatırım platformundan çok daha fazlasıdır.

Mask Network Coin

MaskDAO diye bir işletim tarafından yönetilen MASK jetonu, yönetime dahil olmaya olanak sağlayan bir tür oy hakkı yerine geçmektedir. Bu jeton kullanıcıların uygulama üzerinde yapılacak değişikliklere ve güncellemelere oy ile müdahale etme olanağı sağlamaktadır. Mask Network kripto varlık yatırımcılarının son dönem en sık kullandığı ve en güvenilir bulduğu transfer ağlarından biri olarak yorumlanmaktadır.

MASK adında kendine ait bir kripto varlık birimi bulunmakta ve ERC 20 standartlarında işletim görmektedir. Peki Mask Network nedir? Sunduğu imkanlar nelerdir?

  • Twitter uygulaması üzerinden kripto varlık satın alımı gerçekleştirme olanağı,
  • Dünyaca ünlü eserlerin NFT hallerini satın alabilmek ve daha sonra tekrar satabilme,
  • Kripto varlık transfer işlemlerini güven bağı ve hızlı transfer seçenekleri ile gerçekleştirme,
  • Şifrelenmiş dosyaların ve kimsenin görmemesi gereken mesajların Twitter üzerinden güvenli bir şekilde paylaşımını sağlama imkânı sunmaktadır.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!