Keep3rV1 (KP3R) Nedir? Neden Özeldir?

Keep3rV1 (KP3R) Nedir
Keep3rV1 (KP3R) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Keep3rV1 (KP3R) nedir; bütün ilgilileri özendirme düzeneği ile beraber, kendi namına işler yapan keeper bulmak için iş ilanı açanları birleştiren iş bulma ağıdır. Keep3rV1 (KP3R) geliştirilmesi tasarımcısı olan Andre Cronje’ nin Twitter yazıları ile başlar. Bu yol ile tanınan ve güven kazanan proje piyasaya çıktığı anda büyük ilgi görmüştür. KP3R fiyatı dakikalar içinde 1 ABD Doları olmuştur. Projenin temelinde merkez üstü finansa anlaşmalarına benzeyen iş ilanları ile Keepers/ iş uygulayıcılarının iletişimlerini sağlayan iş panosu şeklinde çalışır. Keepersin yaptığı işler çeşitlidir.

KP3R Token Nedir?

Keep3rV1 (KP3R) nedir; ağın yerel para birimi token olan KP3R. KP3R miktarı ağda önemli olmayı değer katmayı sağlar. Ağ üzerinde olan işleri yapanlar KP3R token geliri elde eder. Ödülün miktarını, görevlerin yapılmasında katlanılan maliyetler tespit eder. Keep3rV1, yönetim ve Keepers ödemeleri için ERC-20 tokeni KP3R’ den faydalanır.

Keep3rV1 üzerinde isteyen herkes bir iş ilanı açar, bu iş ilanları akıllı sözleşme istemleridir. Keeperler bir kişi ya da grup olarak iş anlaşmasını yerine getirmek için çalışır. Keeper işi bitirmek amacı ile devopslarını, altyapısını ve kendi şartlarını geliştirme konusunda özgürdür. Gerçekleşen bütün işlemler zincirde yapılır ve herkes kendisine düşün görevleri tamamladığını doğrular.

Keep3rV1 (KP3R) Neden Özeldir?

  • Keep3rV1 (KP3R) amacı zaman içerisinde zorlaşan ve karmaşıklaşan sistemlere destek vermek için çeşitli akıllı sözleşmeler ile çalışan blok zincirlerin iş yükünü düşürmektir. Bu işlemlerin tamamlanması için dışardan katılım gereklidir.
  • Keep3rV1, işlemleri yapan ya da olayları canlandıran akıllı sözleşmeler, komut dosyaları ve botlardan destek alan Keeperler ile çalışır.
  • Düzenekte çalışmak için tasarı, KP3R düzeneğine katan ve stake eden keeper aracılığı ile araştırılan ve doğrulanan akllı sözleşmeler yollar. Keeperlerın alacağı işlerin şartlarını oluşturur.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!