Keep Network (KEEP) Nedir? Kullanım Alanları

Keep Network (KEEP) Nedir
Keep Network (KEEP) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Keep Network (KEEP) nedir; özel dataları genel blok zincirlerinde şifrelemek ve saklamak için geliştirilmiş ağ. Ağ keep ismi ile tanınan özel dataları off-chain data kapsayıcılarında yaratır ve KEEP çalışma tokenini izin gerektirmeyen bir yapıya dönüştürür. Keep Network ağı blok zincirlerinin kabullenilme problemine çözüm getirmiştir. Bu problem halka açık blok zincir datalarına herkesin erişebilmesi olarak tanımlanmaktadır. Keep Network yaratıcıları bütünü ile merkez üstü uygulamalar geliştirir.

Ethereum zincirine Bitcoin kanalı olarak tasarlanan tBTC token, Keep Network temelinde oluşturulan ilk uygulamadır. Keep Network (KEEP) nedir; Cross-Chain ve Summa benzeri grupların desteğini alan açık kaynaklı bir tasarıdır. tBTC, Bitcoin fiyatına endeksli ve bütünü ile Bitcoin desteğine sahip ERC-20 tokeni olarak oluşturulmuştur. Bitcoin yatırımcılarına Ethereum ağında hareket alanı sağlayan, DeFi pazarlarına ulaşım olanağı ve Bitcoin aracılığı ile gelir elde etmeyi kolay hale getirir.

Keep Network (KEEP) Kullanım Alanları

  • tBTC ve Keep Network üzerinde stake işlemi ile koruma sağlama.
  • Ağda Elliptic Curve Digital Signature Algorithm düğümleri ve rastgele işaretleri aktif hale getirmesi
  • tBTC’ yi tamamen bir düğüm gibi görerek aktif hale getirmesi

Keep Network (KEEP) Farkı Nedir?

Keep Network (KEEP), açıklık ya da kontrol edilme tavizleri olmadan akıllı sözleşmeler için özgün datalar ile kuvvetli iletişimler sunan, keep isimli özgün datalar amacı ile off-chain kapsayıcılarını elde eder. Keep Network (KEEP) ağında yaratılan ilk uygulama tBTC, dataları depolama hedefi ile gizlediği için sansüre dirençlidir. Bütün TBTC tokenlerine destek için geliştirilmiş ve takviye için bekletilen bit BTC ye denk gelir. KEEP, sansüre dirençli ve izin gerektirmeyen sybil direnci sunar.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!