Analiz Şirketi Ciddi Açıklamalarda Bulundu!

Analiz Şirketi Ciddi Açıklamalarda Bulundu
Analiz Şirketi Ciddi Açıklamalarda Bulundu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analiz şirketi bazı alcoinler de kalabalığın dağıldığını ve fiyatlar da artışların olabileceğini duyurdu. Dünyanın en büyük kripto parası listesinde 2. sıraya sahip olan Ethereum fiyatının 1200 dolara yaklaştıran bir satış baskısı altına girdiği görüldü. Buna ek olarak ise EHT fiyatı son günler de ise oldukça fazla güç gösterdi . Bu bağlamda ise hızlı bir artış ile 1375 dolara kadar yükseliş sağlandı. Ethereum üzerinde ise ağ etkinliği ile alakalı olarak olumlu bir gelişme gözlenmeye başlandı. Yaptığı son değerlendirmelerin ardından ise yeni adres sayısı ile birlikte günde 70 bin civarında seyretmeye başlandı. Haziran ayında meydana gelen büyük satışların ardından ise The Merge güncellemesi ile birlikte 2 bin dolara kadar ciddi bir yükseliş gözlemlendi. Aynı zamanda ise ABD hisse senedi piyasası üzerinde güçlü bir satış baskısı olması durumunda ise baskının güçlenmesine neden olundu.

Ethereum Piyasasında Kalabalık Dağıldı !

Ethereum piyasası günümüzde son zamanlarda 1,365 doların üzerinde olarak işlem görmeye seyrediyor. Aynı zamanda son 8 işlem göz önünde bulundurularak bu seviyeyi ancak yakalayabildi. Aynı zamanda sosyal ağlarda tartışmaların olmasına ek olarak ise 7 ay içerisinde en düşük seviyeye gerilediği görüldü. Kalabalığın azalmasının ardından ise analiz şirketleri ciddi bir fiyat artışı söz konusu olabileceğini açıkladı . Bu açıklama ardından son günlerde yavaş bir şekilde hareketlenme başladı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!