Argentum Nedir?

Argentum Nedir
Argentum Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Argentum Nedir; ARG kendi blok zinciri içerisinde oluşturulmuş bir para birimidir. Son yıllarda gelişen kripto para piyasası içerisinde oluşturulan binlerce kripto parada biridir. Piyasa Değeri; 2,00 $. 22 Kasım 2022 tarihinde bildirilen haftalık değer kaybıdır.

Kripto Para Nedir?

Fiziki şekli olmayan, tamamen internet ağları üzerinde oluşturulmuş ve giderek değerlenen paradır. Para birimleri dışında gerçek hayatta var olan birçok değerli ürünün sanal ticaretine başlanmıştır. Örneğin, dijital olarak tasarlanan tablolar gibi. Ayrıca bu borsada yer alan yatırımcılar sanal para birimlerin gerçek dünyaya entegre edilmesine çalışmaktadır. Piyasa Değeri; Bu para birimleri ödeme yapmak ve itibari para gibi değerlendirilmesi istenmektedir. Argentum Nedir; bu isteği gerçekleştirmek için oluşturulmuş bir para birimidir. Dünyanın ilk sanal parası 2008′ de oluşturulan Bitcoindir. Yaratıcısı gizemli kalmaya devam etmektedir. Yaratıcısı ile ilgili her yıl bir fikir ortaya atılmaktadır. Belirtilen bu fikirler aynı hızla geri çürütülmektedir.

Kripto Paralar Neden Değerli?

Kripto paraları özellikle Bitcoini değerli kılan amaçladığı hedefe kısıtlı bir çevrede olsa bile ulaşmış olmasıdır. Piyasa Değeri; seri bir ödeme gerçekleştirmesi, bankalar, tüccarlar ve çeşitli sektörlerde kullanılması değerini arttırmaktadır. Örnek olarak bir kahve dükkanını ödeme aracı olarak kabul etmesi, araba firmalarından birinin satışlarını bu yöntem ile yapması verilebilir. Kripto para birimlerinin geniş kullanım alanları elde etmesi değerlerini aynı oranda arttırmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!