Bazı Kripto Paralar Literatürden Siliniyor!

Bazı Kripto Paralar Literatürden Siliniyor
Bazı Kripto Paralar Literatürden Siliniyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bazı Kripto Paralar Literatürden Siliniyor; Kripto paraların bir kısmının sadece bir trendin peşine takılarak teknik alt yapı ve finansal birikim dikkate alınmadan hazırlandığı görülmektedir. Bu paraların ilerleyen süreçlerde tamamen kullanışsız olması nedeni ile işlem görmediği de fark edilmektedir!

Çok sevilen bir taraftar grubu ya da çok sevilen bir çizgi film karakteri üzerinden dahi kripto paranın şekillendirilmesi için imkan verilmektedir. Bu durumun adeta finansal bir alandan ziyade bir eğlence adımı haline geleceğinin de belirtilmesi gerekmektedir. kişilerin kripto para birimleri arasından özellikle alt coinler özelinde çok hassas incelemeler yapmaları gerekmektedir. Teknik ve finansal alt yapıları hakkında gerekli olan bilgileri vermeyen kripto para birimlerinin asla tercih edilmemesi gerekmektedir.

İşlem Görmeyen Paralar

Son aylarda yaklaşık olarak 12 bin adet kripto parada hiçbir işlem yapılmadığı görülmektedir. Bu kripto paralar bir trend olarak günlük hatta sadece saatlik işlem dilimleri için açılmaktadır. Sonrasında takipçilerin de ilgisini kaybetmesi ve büyük ölçüde de zarar getirmesi ile beraber sistemden silinmektedir.

12 bin adet kripto paranın son aylarda hiçbir işlem görmemesinin aslına bakılırsa kripto paralarda ne derece büyük bir güvenlik açığının ve soru işaretinin de mümkün olduğunu eklemek gerekmektedir. Kişilerin alt coinler üzerinden yatırımlarını devam ettirmek istemeleri durumunda ayrıca dikkatli olmaları gerekmektedir. İşlem görmeyen paraların sisteme ilişkin çok hassas davranmaları ve teknik analizde uzman yorumlarına da başvurmaları gerekir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!