Binance Dört Coin Düşürdü, Fiyatlar Çöktü!

Binance Dört Coin Düşürdü
Binance Dört Coin Düşürdü
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Dört Coin Düşürdü; Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, borsadaki fiyatların düşmesinin ardından ticareti ve para çekme işlemlerini geçici olarak durdurdu. İşte Binance’nin delist ettiği 4 altcoinler!

Dünyanın büyük borsalarından Binance, DNT, NBS, TCT ve BTG altcoinlerini düşürdüğünü açıkladı. Binance tarafından, beklenen yüksek standardı yakalamaması dolayısıyla bazı dijital varlıklarda delist işlemi yaptı.

Binance’nin Yaptığı Delist İşlemi

Yüksek standartlara gelmeyi başaramayan dört altcoini, Binance tarafından delist edildi. Tokenler, Binance’nin belirlediği standartları karşılamadığı ya da sektörün değişmesi durumunda inceleme başlatarak, potansiyel listeden çıkartıyor.

Binance delist yaparken bazı noktalara dikkat ediyor. Bu noktalar;

  • Geliştirme faaliyetinin ne seviyede olduğu ve kalitesinin durumu
  • Proje ekibinin verdiği taahhüt
  • Tokenlerin işlem hacmi ve likiditesi
  • Ağda saldırılara karşı oluşacak kararlılık ve güvenlik seviyesi
  • Ağ/akıllı sözleşme kararlılığın
  • Tokenin halkla olan iletişim seviyesi

Bunun yanında Binance; periyodik durum tespitlerinde taleplere nasıl yanıt verdiği, sahtekar davranış ihmal kanıtının olup olmaması, etik olmayan davranışlar, kripto paranın sağlıklı ve sürdürülebilir ekosisteme katkısının ne olduğuna bakılıyor.

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre;

NBS, DNT, TCT ve BTG altcoinlerde yapılan delist işlemiyle, bu altcoinlerini ticaretine 24 Ekim 2022 tarihinde son verileceği bildirildi.

Popüler kripto para borsası olan Binance, satın alma ve satma listesinden aniden çıkardığı dört kripto parayı duyurdu. Borsadaki fiyatlar bir anda düştü ve piyasada yaygın paniğe neden oldu.

Bu ani düşüşün nedeni şu anda bilinmiyor ancak Binance sadece beklenen etkiyi göstermediği için, bu dijital varlıkları düşürdüğünü belirtti.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!