Binance Ve Ethereum Açık Pozisyonlar Rekor Kıracak Gibi Görünüyor

Binance Ve Ethereum Açık Pozisyonlar Rekor Kıracak Gibi Görünüyor
Binance Ve Ethereum Açık Pozisyonlar Rekor Kıracak Gibi Görünüyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Ve Ethereum Açık Pozisyonlar Rekor Kıracak Gibi Görünüyor; Bitcoinin uzun zamandır hareketli bir şekilde seyretmesi aynı zamanda yaklaşık miktar olarak 18.500 ve 20,5000 dolar arasında gidip gelmeleri aynı zamanda da BTC vadeli işlem piyasası üzerinde açık pozisyonlu olarak değer artışı sağlıyor.  Bu süreçten etkilenme yaşayan Ethereum ise yeni olarak hizmete sunduğu merge güncellemesi ile hareketlilik gözlenmeye başlanıyor. Yeni yapılan güncellemeler ardından ise hem Fed hem de ECB faiz oranlarında ise yüzde 0,75 gibi bir artış meydana gelmiş oldu. Dolar endeksi göz önüne alındığında ise neredeyse son yirmi yıl oranında en yüksek noktaya kadar bir ulaşım söz konusu oldu. Bu bağlamda ise aynı zamanda Binance blockhain ağı ile birlikte BNB Smart Chain ve buna ek olarak piyasa yapıcı protokolleri de yaklaşık olarak 360 milyon dolar gibi bir zarar söz konusu olacak gibi görünüyor.

Açık Pozisyonların Varlığı Kafa Karışıklıklarına Neden Oluyor

Borsada meydana gelen Bitcoin cinsi üzerinde yüzde 20 civarına yakın olan bir yükselen açık pozisyon söz konusu oluyor. Bu konuda ise toplam olarak 183 bin Bitcoin miktarına ulaşmış oldu. Açık pozisyonların vadeli işlemler üzerinde ise paritede hem kısa olan hem de uzun olan pozisyonlar toplam pozisyon sayısını ifade etmektedir. Belirtilen yeni piyasalarda ise piyasaya yeni ve güncel sermayelerin girişimi söz konusu olduğu belirtildi. Bu konuda ise kripto paralar plan Bitcoin ve Ethereum üzerinde dalgalanmaların giderek daha fazla artmasına neden olacağına önem gösterildi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!