Bitcoin ETF Hakkında Yatırımcıların Bilmesi Gerekenler

Bitcoin ETF Hakkında Yatırımcıların Bilmesi Gerekenler
Bitcoin ETF Hakkında Yatırımcıların Bilmesi Gerekenler
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ETF hakkında yatırımcıların bilmesi gerekenler nelerdir? Bitcoin için ETF yatırımları yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken birçok özellik ve detay bulunuyor.

Bitcoin ETF Hakkında Yatırımcıların Bilmesi Gerekenler

New York Menkul Kıymetler Borsası’nda bir yeni bir form oluşturuldu.  Bu fon hızlı bir şekilde yatırımcıların ilgisini ve dikkatini çekti. Bitcoin ETF en hızlı işlem dünyasına giren borsa işlemi olmuştur.

Borsa yatırım fonu olarak da bilinen ETF uzun zamandır farklı borsa türlerinde de kullanabiliyor. Eğer Bitcoin almak istemiyor ancak Bitcoin işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız o zaman ETF alabilirsiniz. Geleneksel borsalarda bu sayede coin almadan da Bitcoin satın alma fırsatı yakalarsınız.

Bitcoin ETF işlemleri yatırımcılar için kısa ve uzun vadede farklı avantajlar sağlıyor. Bitcoin’i riskli buluyorsanız eğer ETF ile bu risklerden korunabilirsiniz. Elbette borsa yatırım fonunun kendi içinde farklı riskleri bulunduğunu göz artı etmeyiniz

Bitcoin ETF Vadeli İşlemler

Bitcoin ETF hakkında yatırımcıların bilmesi gerekenler içinde vadeli işlemlerde alabilirsiniz. Vadeli işlem aldığınızda ürünü bir fiyattan alırken belirli bir fiyattan satmayı kabul edersiniz. Burada Bitcoin’i doğrudan satın almadığınız gibi doğrudan almanızda mümkün değildir.

Vade süresi geldiğinde varlık o an gerçek fiyatı üzerinden satılmaz. Sizin anlaşmanız ne kadar ise o fiyata satılır. Eğer sizin vadeniz gerçek fiyatın üzerinde ise o zaman kar elde etmiş olursunuz. Bu durumda vadeli işlemleriniz size kazandırır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!