Bitcoin Tahminlerinde Yatırımcılar Sessiz Kalmıyor!

Bitcoin Tahminlerinde Yatırımcılar Sessiz Kalmıyor
Bitcoin Tahminlerinde Yatırımcılar Sessiz Kalmıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasaların oldukça belirsiz bir şekilde seyretmesi ile ilgili olarak her yatırımcı farklı verileri ve fırsatlar hakkında bilgi vermeye başlıyor. Bitcoin artışları ile ilgili olarak ise Milyarder yatırımcı Mike Novogratz, Amerika Birleşik Devletleri Merkez Bankası tarafından ise enflasyon hakkında bilgi vermeyi amaçlayan agresif faiz ile birlikte artışların hafifletildiği durumlarda ise Bitcoinin ciddi bir yükselişe geçeceği tahmin ediliyor. Aynı zamanda tahmin edilen bu konulara ek olarak mevcut döngü, olumsuz ve genel bir görünüm hakkında da geleceksel piyasalar ile artmış olan korelasyonun etkileri hakkında müzdarip olunması durumlarında piyasa üzerinde ciddi bir etkilenme söz konusu oluyor. Novogratz ile bütün söylemlerin yanı sıra kripto paraların zaman içerisinde çok ciddi bir şekilde artış meydana geleceğini öne sürdü.

Novogratz Yeni Açıklamalarda Bulundu

Novogratz faiz artırımı kampanyasının başlatılması ile Bitcoin üzerinde enflasyona karşı güçlü olan bir koruma statüsüne sahip olunduğu varsayımında bulunuldu. Aynı zamanda Bitcoinin enflasyona karşı ise güçlü bir koruma statüsü ile birlikte varsayımların da suya düşüldüğü ima ediliyor.  Bu bağlamda ise Fed enflasyonlara karşı mücadele ile alakalı olan diğer riskli kabul edilen varlıkların altını çizerek bu varlıklarda büyük bir çöküş yaşama imkanı olabileceğini vurguladı. Novogratz geleneksel finanslar ile alakalı olan korelasyonun da söz konusu olduğunu bildirdi. Aynı zamanda enflasyonun kafasına bir balyoz ile başlandığı zamanda elbette Bitcoin çok değerli bir varlık olarak geri dönecek dedi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!