Bitcoin Taproot Güncellemesi Nedir?

Bitcoin Taproot Güncellemesi Nedir
Bitcoin Taproot Güncellemesi Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin taproot güncellemesi nedir; sistem geliştirilmeye ve yatırımcıların daha sorunsuz bir ara yüzden istifade edebilmesi için gerekli olan önlemler alınmaya devam etmektedir. Bu aşamada bilmeniz gereken hususlar yazımızda!

Bitcoin kapsamında hem teknik hem de pratik güncellemeler yapılmaya devam etmektedir. Özellikle enerji tasarrufunun bu aşamada ana kıstaslardan biri olduğu görülmektedir. Sistemde ilerde yaşanacak olan enerji krizinden derin şekilde etkilenmeyecek bir ara yüzün oluşturulması için çaba sarf edilmektedir. Merge güncellemesi ile atılan adımların en temel nedeni de budur.

Bitcoin Taproot Güncellemesi Nedir; Taproot Amacı Nedir?

Bitcoin taproot güncellemesi nedir; yapılan bu güncelleme ile beraber kişisel yatırımcıların işlem akışının gizliliğinin çok daha yüksek bir seviyeye çıkartılması için imkan sunulmasıdır.

  • Kişisel yatırımcıların işlemlerinin hiçbir adımının ya da işlem ayak izinin güvenliği ile alakalı açık oluşturulmasına olanak verilmemektedir.
  • İşlemlerin ölçeklenebilirliğinin artırılması konusunda da çok kapsamlı bir ara yüz geliştirilmiştir.

Bu ölçeklenebilirlik aynı zamanda yatırımların daha tahmin edilebilir hale gelmesini de beraberinde getirmektedir.

Taproot Güncellemesinin Pozitif Boyutu

Bu sistemde yapılacak olan güncellemelerin temel olarak komut dosyalarını temel alan bir adım olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Komut dosyaları temel alındığı için işlem akışının genel güvenliğinin sorunsuz şekilde sağlanacağı görülmektedir. Özellikle işlem akışının gizliliği ve global sistemde işlem izlerinin biri data olarak kullanılmasından endişe eden kişiler için yapılan bu güncellemenin büyük oranda katkı sağlayacağı görülür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!