Bitcoin Ve Ethereum Üzerinde Sıçrama Meydana Gelir Mi?

Bitcoin Ve Ethereum Üzerinde Sıçrama Meydana Gelir Mi
Bitcoin Ve Ethereum Üzerinde Sıçrama Meydana Gelir Mi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Ve Ethereum Üzerinde Sıçrama Meydana Gelir Mi?; Kripto paralar üzerinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olumlu hareketlenmeler ile birlikte yeni haftaya bol satıcılı olarak başlandı. Bitcoin üzerinde meydana gelen hafif bir yükselişin olması ile birlikte kritik olan bir direnç fiyatı ise satışlara maruz bırakılmış oldu.

Buna ek olarak Ethereum üzerin dede bazı zaman dilimlerinde doların neredeyse bir tık üstü olarak hareketlenme görülse de satıcıların direkt olarak devreye girişi ile birlikte de kanal hareketlenmeye yeniden başlamış oldu. Bitcoin geçen haftalarda bazı düşmeler ile birlikte 19,000 doların altında seyrederken ana destek seviyesi ile birlikte ciddi bir alım yoğunluğu söz konusu olmuştur.

Bitcoin Ve Ethereum Hareketlenmeleri Yaşanıyor!

Bitcoin üzerinde meydana gelen olası bir yukarıya doğru hareketlenme meydana gelmesi durumunda 20,000 ile 21,120 aralıkları da dolar dirençleri olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerin bol alışlı geçmesi de yeniden bir hareketlenme olabileceği ihtimallerine neden olmaya başladı.

Ethereum ise ani bir yükseliş ile haftayı 1,364 dolar ile kapatmıştı. Bu bağlamda ise ciddi bir pozitif durum gözlemlendi. Yeni haftaya da ise genel olarak satıcılı bir başlangıç yapması ile birlikte biraz daha dirençli olarak koruma sağladı. Aynı zamanda Ethereum üzerinde biraz dar hareketlenmelerin söz konusu olduğu da gözlemlendi. Bu bağlamda ise günlük olarak gelmiş olan veriler ile birlikte de yükseliş ivmelerinin devam etmesi ve ivmelerin de yukarı yönlü olarak kırılması bekleniyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!