Bitcoin Yatırımcıların Dikkatine!

Bitcoin Yatırımcıların Dikkatine
Bitcoin Yatırımcıların Dikkatine
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Yatırımcıların Dikkatine; Bitcoin yeni haftaya çok hızlı ve ciddi bir yükseliş ile girdir. Piyasa verilerine göre hafta sonu da oldukça sakin bir şekilde geçti. Ancak önümüzdeki günlerde Bitcoinde yeniden hareketlenmeler başlayacağı gözlemlendi.  Öyle bitcoin 19,400 dolar olarak hata kapanışını gerçekleştirdi. Bu bağlamda ise eylül ayı baz alındığı zaman neredeyse en yüksek olan hafta kapanışını bu hafta gerçekleştirdi. Bitcoin üzerinde ise haftalık meydana gelmiş olan grafik göz önünde bulundurduğu süreçte yakında ciddi dalgalanmaların söz konusu olduğu anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bunlara ek olarak cuma günü açıklanmış olan verilere göre de ABD işsizlik verilerinde kısa süreli de olsa bazı dalgalanmaların söz konusu olduğu gözlemendi. Bu konu üzerinde Bitcoinde de ciddi dalgalanmaların saptanması bu sürecin ne kadar süreceği sorularını akıllara getirdi.

Bitcoin’deki Dalgalanmalar Şaşırtmıyor!

Bitcoin üzerinde oluşan dalgalanmalar artış şaşırtmıyor. Öyle ki analistler yapmış oldukları son açıklamalarda ise bu dalgalanmaların ne kadar süreceğini ve yeniden tekrar edip etmeyeceğini merak ediyor. Bu bağlamda ise yatırımcı olan Crypto Vikings yapmış olduğu açıklamada piyasanın devamında ise daha büyük hareketlenmelerin olabileceğini ön gördü. Aynı zamanda incelenmiş olunan grafikler doğrultusunda ise geniş çaplı bir inceleme yapıldığı zaman ise Bitcoin fiyatlarında ise tetiklemeye devam eden bazı etkenlerin söz konusu olduğuna dikkat çekildi .Öyle ki bu konu üzerinde ise etkenlere ek olarak meydana gelen sıra dışı dalgalanmaların söz konusu olduğu da gözlerden kaçmadı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!