Bitcoindark Nedir, Piyasa Değeri

Bitcoindark Nedir
Bitcoindark Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsalarının giderek yaygınlaşması birçok kripto paranı oluşturulmasına neden olmuştur. Bitcoindark nedir; Kripto piyasasında ter edinen para birimlerinden biridir. Piyasanın normal işleyişi dışında bir giz içerdiği için Dark olarak anılmaktadır. BTCD para birimi kısaltmasını kullanabilmektedir. Piyasa değeri; anonim olarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen yatırımcıların tercihidir.

Bitcoindark Özellikleri

Bitcoindark nedir; Coinleri içinde en değişik özelliklere sahip olan para birimidir. Karşılıklı alışverişlerde tarafları gizleme özelliği en çok tercih edilen BTCD yüklü miktarlardan ticaretler için tercih edilmektedir. Gerçekleştirile işlemlerin hiçbir kaydı olmamaktadır. Kullanımı gayet sadedir. Dijital imzalar ile limit sınırı olmadan işlemler yapılabilmektedir. Adresler ve ödeme onayları dahil her veri saklanmaktadır. Ulaşılması imkansız olarak görülmektedir.

İçerdiği yüksek gizem nedeni ile illegal işlerde kullanımı yüksek ihtimaldir. Yasadışı işlerde kullanıldığı düşülse bile bazı yatırımcılar için sağladığı gizlilik cezbedici bir özellik olarak görülmektedir. Piyasa değeri; Bu yüzden risk almak istemeyen yatırımcılar için uygun değildir.

Bitcoindark Avantajları

  • Müşteri bağlılığı
  • Kolaylıkla üyelik ve işlem sağlanabilir.
  • Anonim kalmak için ütün bir çaba gerekmektedir.

Bitcoindark Geleceği

Piyasa değeri; Güncel değeri 301,96 TRY ve işlem hacmi belirsizdir. Son bir gün içerisinde herhangi hareketlilik yaşamamıştır. Borsa takip sistemlerinde ekinlikleri izlenmektedir. Piyasadaki rezerv ve arz miktarı hakkına bilgilere ulaşılmamıştır. Dolar bazında değeri 16,2727 $ olarak görülmektedir.

İçerisinde bulunduğu belirsizlikler yatırımcıların başka alternatiflere yönelmesi neden olmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!