Braintrust (BTRST) Nedir?

Braintrust (BTRST) Nedir
Braintrust (BTRST) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Braintrust (BTRST) nedir; İş arayanlar ile elaman arayanları blockchain teknoloji ile yardımı ile buluşturmayı amaçlayan bir tasarı. Ağa dahil olanlarının yönetimde olduğu açık zaman sıkıntısı olmayan bir işgücü piyasası oluşturma amacındadır.

Ethereum blok zinciri ile çalışan Braintrust ağını bilgi işçilerinin yönetimindedir ve yalnızca kullanıcılarının yararına çalışır. Küresel alanda tanınan Nike ve Nestle gibi firmalar ağ üzerinden serbest zamanlı çalışanlara sahiptir.

Braintrust (BTRST) nedir; İş ve işçi bulma alanına yeni bir yöntem getiren projenin parası ERC-20 temelinde oluşturulan BTRST tokenidir. Tokenin maksimum arz miktarı 250,000,000 BTRST token olarak belirlenmiştir.  2022 yılı 3 Aralık güncel verileri ile BTRST token, 7 gün içinde %49,69 yükselmiştir. Piyasa dolaşım arzı ve maksimum arz miktarı eşit hale gelmiştir.

Braintrust (BTRST) Özellikleri

  • Firmaların kaliteli teknik elemanlara ulaşarak bünyelerine katma şansı verir. Eleman bulmak daha hızlı ve az maliyetli olarak gerçekleşir.
  • Braintrust (BTRST) yöneticileri firma ve eleman arasındaki en yüksek uyuma göre birleştirme yapar. Böylece eleman havuzundaki en yetenekli kişi kendisine en uygun firmaya denk gelir.
  • Ağ bir merkeze bağlı değildir. Topluluk aracılığı ile yönetilir. BTRST tokeni olan kullanıcılar bu ağ ile ilgili her karara dahil olarak kullanıcı faydasına çalışmasını garantiler.
  • Ağ üzerinden ilan verilmesi ve ilana başvuru yapılması BRTST token ile gerçekleştirilir.

Braintrust (BTRST) Yasal Mı?

Braintrust 2020 yılında geliştirilmiş bir proje olması sebebi ile yasal olup olmaması ve güvenlik derecesi merak edilmektedir. Bu konularla ilgili alınan bazı önlemler vardır. Bu önlemler işi kabul eden kullanıcılar kabul ettikleri işi yapmazlar ise sahip oldukları BTRST tokenlerinin bir kısmını kaybetmektedirler. Aynı zamanda iş veren firmada BTRST kullanarak teklifleri kabul eder.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!