Bruce Wagner Kimdir?

Bruce Wagner Kimdir
Bruce Wagner Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya çapında Bitcoin hakkında çeşitli konferanslar veren Bruce Wagner, asıl mesleği televizyon sunuculuğudur. Amerikan televizyonunda çeşitli şovlar hazırlayan talk show sunucusu, kripto para piyasasında, büyük servet edinen kişilerden biridir.

Bitcoin’in piyasaya çıkmasından bu yana, en büyük desteği eren Wagner, kazandığı paraların yanı sıra halen, birçok yerde konferanslara katılarak, insanlara Bitcoin’in ne olduğunu ve nasıl para kazanacakları konusunda ipuçları veriyor.

Adı Dolandırıcılıkla Anıldı

Elektronik para birimi dünyasında, halkın yol göstericisi olarak adlandırılan Bruce Wagner, Bitcoin konusunda bilgi almak isteyen kişilerin başvuru kaynakları arasında yer alıyor.

Ancak myBitcoin saldırıya uğraması dolayısıyla, dolandırıcılıkta adı anılmaya başladı. Bunun yanında Bitcoin üzerine birbirinden farklı teknik incelemeleri okuyarak, ticaret bloglarının yanı sıra, teknik analizleri ve forum tartışmalarını takip eden Wagner; biraz bozuk para bulmak için, sadece zengin Arap şeyhinin yeterli olduğu görüşüne sahip biridir.

Bitcoin Koca Bir Balon Değil

Bitcoin’in içi boş bir balon olmadığını ve bunu her gittiği ya da yaptığı programlarda defalarca savunan ve hala savunmaya devam eden Bruce Wagner, Bitcoin’in meşruiyetini en fazla savunun kişiler arasında yerini alıyor.

Amerikan şovlarını ve televizyon dünyasını yakından takip eden birçok kişi, Wagner’i kripto para dünyasında, çok fazla kazanan bir şovmen olduğunun farkına vardı. Dünya çapında hala Bitcoin ile ilgili birçok konferansa katılan Wagner’in 3 milyon dolarlık bir serveti olduğu tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!