Coinbase Tarafından Yeni Ortaklık Geldi!

Coinbase Tarafından Yeni Ortaklık Geldi
Coinbase Tarafından Yeni Ortaklık Geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase Tarafından Yeni Ortaklık Geldi; Kripto para borsası olarak hizmet sağlayan Coinbase tarafından coin saklamak amacı ile yeni bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte MakerDAO ile birlikte yeni bir projeye adım attığını be konu hakkında gerekli olan bütün alt yapıların sağlanacağına yönelik ciddi açıklamalarda bulundu.

Yapmış oldukları ortaklık ile birlikte  MakerDAO yönetimleri tarafından neredeyse 1,6 milyar dolara yakın olan bir saklama önerisinin bulunduğu da açıklandı. Aynı zamanda genel olarak oylarda bu orana yönelik kullanıldı. Bu durum ile birlikte de aynı zamanda Coinbase kurumsal düzeyde var olan ve aynı şekilde hizmet sağlayan DAO ile birlikte fonlar üzerinde de ödüller ile yüzde 1,5’ kadar olan bir kazanma işlemi sağlanacak gibi görünüyor.

MakerDAO Yeni Bir Test Oluşturacak Gibi

MakerDAO tarafından gelen açıklamalar ile birlikte kurumsal ödül programı sırasında kullanılması için bir tüzel kişilik testi oluşumunun olacağını duyurdu. Aynı zamanda oldukça hızlı bir çalışma ile bu işi sürdürdüğünü ve konu ile alakalı olarak gerekli alt yapı çalışmalarının yapıldığını açıkladı.

Bu konu ile alakalı olarak yatımcılardan da bir hamle geldi. Yapılmış olan yatırımcı yorumları bu durumunda kripto para bazlı olmaması ile birlikte özellikler sırasında bir aşınma meydana geleceğine dikkat çekildi. Böyle bir konuşma ardından ise  MakerDAO artık ciddi bir büyüme ile birlikte büyük ölçüde merkez stabil kripto paralar üzerinden temin edilecek gibi görünüyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!