Dogecoin Neden Önemlidir

Dogecoin Neden Önemlidir
Dogecoin Neden Önemlidir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarının şaka amacı ile oluşturulmuş ancak tercih edilme oranının artması le popüler olan bir para birimi Dogecoin. Dogecoin Neden Önemlidir; kullanıcıları ne olursa olsun vazgeçmezler bu durum Dogecoin ‘ in piyasada değer kaybetmemesine neden olur. Dogecoini değerli kılan nedir; Değerindeki istikrar ise Dogecoin’i değerli kılar.

Dogecoini değerli kılan nedir; Alış-satış dengesidir. Değerini sağlayan yüksek meblağlı E-ticaret için sanal ödeme yöntemi olarak geliştirilmiş olmasıdır. Popüler olmasını ise Elon Musk tweetleri sağlamıştır. Ayrıca sahip olduğu Bitcoini satması ancak DOGE’ leri elinde tutmaya devam etmesi de etkili olmaktadır. Online olarak bir çok ödemede kullanılması DOGE popülerliğinin devam etmesine olanak sağlar. Bu onların içinde içerik yazarı ödemeleri, mikro bazdaki ödemelerde düşük ücret alması da önemlidir.

Dogein İşleyişi

İlk kripto para sayılan Bitcoin mantığını esas alır. Tek bir değişiklik özek olarak üretilmiştir. Temelde bir çok işlemleri aynı olarak yapılmaktadır. Daha kolay çözülen bir hesaplamam yaparak kazan madenciler ödül olarak 10.000 DOGE kazanırlar.

Dogein Arzı

DOGE diğer paralar gibi belirli bir arz miktarına sahip değildir. Bu yüzden bitmeyecek bir rezerv sahibidir. Yapılan madencilik faaliyetleri de bu yüzden hız kaybetmeden devam etmektedir. Yaratılışı her yıl arttırılmak olarak belirlenmiştir. Değeri depolanmadan serbest bir şekilde harcanabilmesinden gelmektedir.

DOGE değer kaybetse bile destekçileri sayesinde piyasadaki varlığını sürdürmektedir. Dogecoini değerli kılan nedir; takipçilerinin verdiği sınırsız destek ve güvendir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!