Elrond eGold (EGLD) Nedir?

Elrond eGold (EGLD) Nedir
Elrond eGold (EGLD) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elrond eGold (EGLD) nedir; katılımcılarına popüler blockchain zincirlerinin ölçeklenebilirlik problemini ortadan kaldırmaya vaat eden blok zincir temelli platform. Tasarı işlemlerin ağlarda yaşadığı veri trafiğini yok etmeyi hedefliyor. Elrond eGold (EGLD) katılımcı yararına çalışan, işlem masrafı az olan ve yaratıcılar, firmalar, katılımcıların seri işlem yapma ile ölçeklendirilir bir alan oluşturmuştur.

Ağ üzerinde saniyede 15 bin civarı işlem yapıldığı belirtilerek pazarda yer alan en seri blockchain zinciri gösteriliyor.

Elrond eGold (EGLD) nedir; yerel parası token olan platform para birimini EGLD ile simgeliyor. EGLD çok amaçlı sanal para olarak geliştirilmiştir. Kullanım şekilleri:

  • Ağda stake işlemi
  • Projede oy hakkı ve işlemler yapma
  • Yatırımcıları özendirmek için ödül olarak dağıtılma
  • Elrond bölünme, ölçeklenme ve 0,001$ işlem maliyeti yaratır.

Elrond Çalışma Şekli Nasıldır?

Akıllı sözleşmeler ve Dapp desteği olan sanal ürünleri oluşturma amaçlı yazılım. Alanları katılımcılar için ölçeklendirme hedefinde olan Elrond defteri dolduran işlem ve uygulamalara yarar sağlamak için ağ alt yapısını parçalayan Adaptive State Sharding ile çalışır. Ayrıca Elrond Secure Proof of Stak’ den faydalanır.

Merkez üstü uygulama geliştirmek isteyen katılımcılar Elrond Integrated Development Environment ile çalışırlar. Katılımcılara farklı program dilleri yardımı ile akıllı sözleşmeleri aktif hale getirme ve merkez üstü uygulama yaratma imkânı sunar. Ağ koruması ve kullanımı düğümler ile sağlanır.

Elrond eGold (EGLD) Cüzdanı Nedir?

Bu cüzdan EGLD yatırımcılarının ellerinde olan EGLD coinlerin kullanmasına yarar. Diğer sanal cüzdanlar gibi genel ve özel anahtarlardan oluşur. Web, kâğıt ve masa üstü Elrond cüzdanları vardır. Blockchain evrenine giriş sağlar. EGLD cüzdanı bu coinin işlem gördüğü borsalarda çeşitli EGLD faaliyetleri için kullanılır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!