Ethereum Açıklamaları Solana Kurucusu Tarafından Geldi

Ethereum Açıklamaları Solana Kurucusu Tarafından Geldi
Ethereum Açıklamaları Solana Kurucusu Tarafından Geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Açıklamaları Solana Kurucusu Tarafından Geldi; Solana kurucusu olarak hizmet veren Anatoly Yakovenko tarafından yakın bir zaman içerisinde bazı açıklamalar geldi. Yapılmış olan açıklamalarda ise blokzincirin de Ethereum ağı ile birlikte bir takip olmadığını ve buna ek olarak adeta bir tamamlayıcı konumunda olduğunu belirtti. Bunun ile birlikte de Solana ağı üzerinde de bir geliştiği topluğu olduğunu ve bu topluluğun ise yalnızca kendine özgü bir topluluk olduğuna da işaret etti. Bunun ile birlikte de iki blokzincir tarafından da birbiri ile tamamlayıcı bir özelliğin bulunduğunu aynı zamanda ise gelecekte kullanıcılar tarafından bütün işlemler tarafından da yalnızca birlikte yapılacağı belirtildi.

Aktarılan yeni detaylara göre de Solana çok fazla topluluk ile birlikte üyesi bulunduğunu ve bu geliştiriciler ile birlikte de ikinci olarak blokzincir olarak kabul edilmiş olmaktadır. Yokovenko bu alanda ise Solona ağına eklenmiş olan geliştirici sayılara göre de Ethereum ile birlikte kıyaslama olduğunu belirtiyor. Öyle ki bu alanda arada olan bu geliştiriciler de Solona ve Ethereumu birbirinden ayırdığı belirtiliyor.

Çoğu Geliştirici Yatırımcı İle Aynı Fikri Savunuyor

Bazı konular üzerinde meydana gelen çoğu geliştiricisinin ve yatırımcının da hem fikir olmadığı ve olaylara Yakovenko ile aynı açıdan bakmadıkları belirtiyor. Geliştiricilerin ve yatırımcıların da bir çoğunluğu ise gelecek zamanlarda WEb3 sitesi ve teknoloji üzerinden hizmet edebilecek olan tek blokzincir olacak hizmet sağlanmasına işaret ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!