Ethereum da FED Kararlarından Etkilendi!

Ethereum da FED Kararlarından Etkilendi
Ethereum da FED Kararlarından Etkilendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum da FED Kararlarından Etkilendi; Ethereum üzerinde FED kararının değer kaybettirici bir etkisi olacağı bekleniyor. Global piyasalar gibi kripto para piyasası da FED kararlarını dört gözle beklemeye devam ediyor!

Kripto para piyasasını sadece Bitcoin üzerinden okumamak gerekir. Dolaşımda çok büyük bir paya sahip olan Ethereum birimi üzerinden de incelemelerinizi yapmalısınız. Bu şekilde kripto para piyasasının son dönemlerde nasıl bir gelişim göstereceğine ilişkin tahminlerinizin çok daha rasyonel bir hal alması da mümkün kılınmaktadır! Son dönemlerde değer düşüş trendinin Ethereum üzerinde de oldukça olumsuz bir etkisinin olduğu görülmektedir. Bu aşamada alınan FED faiz yükseltme kararlarının de değer düşürücü bir etkisinin olduğu bir kere daha fark edilmektedir. Değer değişim adımlarına dair incelemeler yapılırken kripto paraların her ne kadar dış müdahaleye kapalı olduğu iddia edilse dahi, kripto para değer değişimi global piyasanın etkilerinden bağımsız tanımlamak mümkün değildir.

Ethereum Değer Değişimi ve FED Kararı

FED tarafından alınan faiz kararının anlamı konusunda da okuma yapılması gerekir. Bu kararın alınmasının en temel nedeni piyasa hakim olan yüksek enflasyonun düşük seviyeye alınması ve en azından kontrol altında tutulmasıdır. Fakat faiz artırım kararının aynı zamanda piyasanın riski hakkında da ipuçları verdiği görülmektedir. FED değer değişim kararları ile alakalı olarak enflasyonun ve faiz artırımının Ethereum üzerinde özellikle ilk yarıda değer üzerinde oldukça olumsuz bir etkisi olacağının da hatırlatılması gerekir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!