Ethereum Daha Düşer Mi?

Ethereum Daha Düşer Mi
Ethereum Daha Düşer Mi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum daha düşer mi; kripto para birimlerinin neredeyse tamamında genel bir düşüş eğiliminin söz konusu olduğu görülmektedir. Bu değişimlerin nedeninin kripto paranın popülerliği ya da yatırımcıların arz dengesi ile alakalı olduğunu belirten ekonomistler mevcuttur.

Ethereum alt coinler arasında en güvenli olan alternatiflerden biri olmasına rağmen son dönemlerde yatırımcılarını üzmüştür. Değer değişimlerinin ve genel düşüş trendinin global manada baş edilmeye çalışılan kriz ile alakalı olduğunu iddia eden kişiler mevcuttur. Hatta kripto para birimlerini resmi para birimi olarak belirleyen ülkelerin büyük bir kısmının mali krizler ile baş edemeyecek durumda olduğu da görülmektedir.

Ethereum Daha Düşer Mi; Değer Düşüşü ve Merkez Bankası Müdahalesi

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinde herhangi bir merkezi sistem mevcut değildir.

  • Merkeziyetsiz para birimleri olarak da tanımlanmaktadır. Bu nedenle yatırımcı kayba uğradığı zaman anlık olarak müdahale edecek bir merkez bankasının mevcut olmadığını da eklemek gerekmektedir.
  • Bu durumun hem artışlar hem de değer düşüşleri konusunda orantısız ani hareketleri beraberinde getirebileceği fark edilmektedir.

Bitcoin ve Ethereum Değer Düşüşü

Ethereum daha düşer mi; sistemde coinler arası düşüş oranının kıyaslanması yapılmalıdır. Bu aşamada Bitcoin kapsamında geçerli olan değer düşüşünün Ethereum’a oranla daha düşük olduğu görülmektedir. Bu durum yükseliş bandında da aynı şekilde kendini göstermektedir. Bitcoin’de hem yükselişin hem de düşüşün çok daha temkinli bir biçimde devam ettiği görülmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!