Jered Kenna Kimdir?

Jered Kenna Kimdir
Jered Kenna Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in ilk milyarderlerinden biri olan Jered Kenna, 37 yaşında ve ortalama 4000 dolar değerinde Bitcoin’in yarısına sahip olduğunu belirtiyor. Yeni açılan firmalarda uzman bir yatırımcı ve girişimci olan Kenna, Tradehill’in ilk kurucu CEO’larından biridir.

Şili ve Afganistan’da bulunan Kenna; dünyanın dört bir yanında görüşmeler yaparak, Bitcoin ve diğer dijital para birimleri konusunda konuşmalar yapıyor. Uzmanlık alanları arasında; Bitcoin, sanal paralar, dijital para birimleri, kriptografi, döviz değişimleri, forex, p2p, dağıtılmış ağlar, emlak ve biracılık bulunuyor.

Zaman içinde Alınan Onur ve Ödüller

2011 yılında Startap Veterans konferansında konuşmacı olarak bulunan Jered Kenna, ana dili olarak İngilizce ve profesyonel çalışma olarak da İspanyolca konuşuyor. Bitcoin, Blockchain, Crypto startupları, DeFi, NFT’s, MetaFi, Trading, CBDC, GameFi gibi gruplara da üye olan Kenna, baş yönetici olarak da görev yaptı.

Bunun yanında Kenna; kripto karşıtı olmadığını ama, piyasada pek bulunmak istemediğini de belirtiyor.

Tradehill’in Kapanışı

2016 yılında bir saldırıya uğrayarak, kripto para varlığının büyük bir bölümünü kaybeden Jered Kenna; daha önce Internet Archive Federal Cedit Union (IAFCU) ile ortaklık yoluna giderek, Tradehill’i meşrulaştırmaya çalıştı.

Amacı Federal Mevduat Sigortası’nın Bitcoin’e gelmesiydi. Reddit hesabıyla Tradehill platformu geçici süre askıya alınan Kenna; IAFCU ile ortaklığını da iptal etti. Bu iptal ediş ise, Tradehill projesinin, tamamen kapanmasına neden oldu.

San Francisco’da bulunan Mission District’deki 20 Mission Hacker Hotel’in sahibi olan Kenna’nın 30 milyon dolardan fazla bir serveti olduğu tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!