Kripto Para Borsası Yeni Versiyonlar Sunuyor!

Kripto Para Borsası Yeni Versiyonlar Sunuyor
Kripto Para Borsası Yeni Versiyonlar Sunuyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Borsası Yeni Versiyonlar Sunuyor; FTX kripto para borsanın yeni bir sürümü ile karşımıza çıkacağı duyuruldu. Bu yeni sürümün ise 21 Kasım tarihinde ise kullanıma girecek olacağı bildirildi. Kullanıcı olan kişilerin mevcut borsalar platformları üzerinden oldukça gelişmiş ve yenilikçi bir alt yapıda hizmet verileceği bildirildi. Bu konuda ise FTX Ceo’su Sam Bankman tarafından yeni atılmış olan Twitter paylaşımında ise oldukça yeni olan emir eşleştirici ve daha düşük olan gecikmeleri API yollarına ek olarak çok fala alanda çeşitli özellik imkanlarının sunulacağı açıklanmıştır. Kripto borsası diğer alım satım hizmetleri de dahil olmak üzere yeni alım satım emirlerine ek olarak yeni bir eşleme araçları kullanılacaktır. Öyle ki genel olarak kullanılan bu yöntem ise borsa üzerinde meydana gelen yeni token ve kriptolar üzerinde Bitcoin alış ve satışını kolaylaştırmaya fayda sağlamaktadır.

Kripto Para Borsası Artık Yeni Hizmetler İle Sizlerle

FTX eşleşme aracı dönem dönem bazı şikayetler ile gündeme konu oluyordu. Aynı zamanda Ftx bu şikayetleri dikkate alarak platform üzerinde eşleşme alt yapısında düzenlemeler meydana getirdiğini bildirdi. Bu konuda ise gecikmeler ve eşleşme problemlerine ek olarak herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına ise daha geniş bir alt yapı ile hizmet sunacağının bilgilerini verdi. Bu iyileştirmeler dahilinde ise Kripto para borsası üzerinde daha büyük yenilik ve gelişmeler meydana gelerek %50 oranında ise gecikme süresinde azalma meydana geleceği konusunda net bir açıklamalar yapıldı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!