Madencilik Sektörü Ekonomik Gelişmeleri Yakalayamayacak Konumda

Madencilik Sektörü Ekonomik Gelişmeleri Yakalayamayacak Konumda
Madencilik Sektörü Ekonomik Gelişmeleri Yakalayamayacak Konumda
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Madencilik Sektörü Ekonomik Gelişmeleri Yakalayamayacak Konumda; Kripto para denildiği zaman sadece alım satım adımlarının değil aynı zamanda madencilik adımlarının da akla getirilmesi gerekmektedir. İşte detaylar!

Madencilik bir diğer adı ile mining sisteminde elektronik bir ağ kapsamında kripto para aramanız gerekmektedir. Bunun için öncelikli olarak teknik aksamların sorunsuz bir biçimde tespit edilmesi gerekmektedir. Teknik aksamların yanı sıra enerji maliyetini karşılayacak bir ekonomik birikime de sahip olunmalıdır. Ancak bu şekilde kripto para madenciliğinde bir girişimci olarak yer almak mümkün olacaktır.

Fakat özellikle son dönemlerde ekonomik mali krizlerin ve artan maliyetlerin de etkisi ile madencilik sektörünün kesinlikle ekonomik değişimleri yakalayacak nitelikte olmadığını belirtmek gerekmektedir. Bunun için birçok girişimcinin artık ekonomik alanda madencilik sektöründe varlık göstermesinin mümkün olmayacağı düşünülmektedir. Durumun ne denli çıkmazda olduğunu ülkemizde son dönemlerde sıklıkla rastlanan usulsüz madencilik faaliyetlerinden de anlamak mümkündür. Bu durumun artık maddi yönden sürdürülebilir durumda olmadığını da eklemek gerekmektedir.

Gelecekte Ne Bekliyor?

Madenciliği anlamsız kılan hususların başında bir Bitcoin’in mining faaliyetinde maliyeti ile 1 Bitcoin’in satışından elde edilen tutarın hemen hemen aynı olmasıdır. Bu nedenle işlemlerde herhangi bir şekilde nakit kazanım elde edilmesinin mümkün olmayacağını da bildirmek gerekmektedir. Gelecekte nasıl bir sistem akışının olacağına ilişkin hala belirsiz bir tablo mevcuttur. Bu belirsiz tabloda kripto para madencilerinin belirli bir süre sonra bu alandan çekileceği tahmin edilmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!