Metamaskı Farklı Blok Zincirlerine Bağlama

Metamaskı Farklı Blok Zincirlerine Bağlama
Metamaskı Farklı Blok Zincirlerine Bağlama
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para blok zincirinde üretimin adım adım ilerlemesi için Metamaskı farklı blok zincirlerine bağlama işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem için Blockchain ağına bağlanma adımını gerçekleştirmeli, kripto para cüzdanınız üzerinden işlem adımlarını takip etmelisiniz. Popüler platformlara bağlama işlemlerinizi gerçekleştirerek, blok zincirler arasında bağ kurma işlemlerini yapabilirsiniz.

Metamaskı Farklı Blok Zincirlerine Bağlama; Metamask Cüzdan Açma

Metamask cüzdanı açarak cüzdanınız üzerinden NFT gibi farklı birimleri blok zincire geçirme şansı elde edersiniz. Kolay bir işlem olan Metamaskı farklı blok zincirlere bağlama işlemi dakikalar içinde tamamlanacaktır. İşlemleri yapmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Metamask cüzdanı açmak için e posta bilgilerinizi giriniz.
  • İşlem aktivasyon linkini onaylayarak süreci tamamlayınız.
  • Ardından ‘’settings’’ bölümünden ayarlarda ‘’ağlar’’ linkine gidiniz.
  • Networks bölümünde para biriminizi seçerek yeni eklemelere açınız.
  • Ağ adı, RPC URL ve ChainID kimliklerini doğrulayarak işlemi tamamlayınız.

Metamaskı Farklı Blok Zincirlerine Bağlama; Metamask hesabı üzerinden ağlar bölümündeki bilgileri girerek, blok zincir bağlama eşleşme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanacağınız sembol ve kripto para seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Metamask sistemine kolay bir şekilde bağlama yapabilirsiniz.

Akıllı zincir, Çığ zincir, kronos, binance ve çokgen özelliklere göre Metamask sistemi üzerinden seçenekleri değerlendirin. Ağ adı ve zincir kimliğini girerek süreci tamamlayabilirsiniz. Kimlik bilgileri, para birimi sembolü ve blok gezgini URL tanımlanmasını yaparak sürecin tamamlanası gerekmektedir. İşlem doğru yapıldığında Metamask ile blok zincir hesabınız birbirine bağlanacaktır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!