PAXG Altın Mı?

PAXG Altın Mı
PAXG Altın Mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında adını sıklıkla duyuran PAXG altın mı merak edilmektedir. PAXG altın destekli Paxos şirketi tarafından çıkarılmış ve ERC-20 tabanlı kripto varlık olarak kullanılmaktadır. Kripto para Ethereum protokolüne adapte olmuş tüm hizmet ya da takas ve cüzdana entegre edilme özelliğe sahiptir.

Birink kasalarındaki 400 ons değerine sahip olan her bir PAX Gold tokeni London Good Delivery altın külçesi onsu ile desteklenir. Kripto varlığı alanlar açısından Paxos Trust Company tarafından saklanan fiziksel altına sahip olduğu anlamını taşımaktadır.

PAXG Altın Mı Avantajları Nelerdir?

Kripto para yatırımcıları için PAXG altın mı cevabı araştırılan konular içerisinde yer alırken aynı zamanda avantajlarının neler olduğu da dikkatle takip edilmekte. Kullanım amacı yatırımcıların fiziksel altınlarını muhafaza etme zorunluluğu olmadan dijital olarak alınıp satılmasına imkan sağlamaktır.

Altın paraya dönüştürülebilen kripto varlık diğer sanal varlıklara karşı kullanılabilir aynı zamanda dünyadaki her noktaya gönderilme gibi farklı kullanım alanları bulunmaktadır.

Projedeki Gerçek Amaç Nedir?

PAXG gold coin Paxos cüzdanında yaratılması ve kullanılması için rekabetçi ücret yapısına sahip olduğundan dolayı oldukça düşük komisyon oranları ile işlem yapılmasına imkan tanır. Projedeki gerçek amaç Ethereum kullanarak fiziksel olarak yapılan altın yatırımlarını bugüne taşımaktır.

PAXG tokenleri ile altın miktarının eşit olduğu ulusal çapta derecelendirilen uzman tarafından onaylanır. Yatırımcılar 430’un üzerinde token’e sahip olduğunda altın külçeleri karşılığında kullanma alternatifi elde eder.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!