Tlm Projesi Nedir?

Tlm Projesi Nedir
Tlm Projesi Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde kripto para piyasası içerisinde sıklıkla karşımıza çıkan Tlm projesi nedir; Madencilik yaparak Tlm kazanılan ve her madencilik yapıldığında bir NFT oyun kartı çıkarma şansına sahip oyun olan Alien Words bir çeşit Metaverse’dir.

Alien Word Tlm Nedir

Defi Metaverse blok zinciri tabanlı oyun olan Alien Words ücretsiz olarak sağlanan ve Wax bulut cüzdanına giriş yaptıktan sonra oynanan madencilik oyunudur. Oyun içerisinde madencilik faaliyetlerini yerine götürebilmek için kullanılan blok zinciri tokeni Tlm’dir.

Merkeziyetsiz meta veri tabanına dayanan oyun çeşitli blok zincirlerinde çalışır, oyuncuların birbiriyle rekabet etmesi ve hedefe ulaşabilmesi için motivasyon görevi gören yerel hizmet tokeni kullanılır.

Tlm Projesi Nedir Nasıl Oynanır

Oyuncuların kaynak olan Tlm için güçlerini arttırma adına DAO gezegenlerinde bahis yaparak ve oy vererek rekabet etme imkanı elde ettikleri simüle edilen ekonomi olarak tanımlanan Alien Words yoğun bir rekabet ve işbirliğine yol açmaktadır.

Tlm projesi nedir; Oyuncular gezegenin konsey üyelerini seçerek yönetime katılabildiği gibi aynı zamanda bu sayede oyunun yönünü etkiler. Ekonomik rekabet ve işbirliğini simüle eden oyun merkezi olmayan otonom kuruluşları kontrol etmek ve çok daha fazla erişim kazanabilmek için oyuncuları Tlm için rekabet etmeye teşvik eder.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi gezegenlere katılım ya da oyun ile oyuncuların parasal ödül kazanmalarını sağlamasıdır. Oyuncular madencilik yaparak Tlm ile ödüllendirilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!