Uyuyan Bitcoin Çıkışlarında Yavaşlama Meydana Geldi!

Uyuyan Bitcoin Çıkışlarında Yavaşlama Meydana Geldi
Uyuyan Bitcoin Çıkışlarında Yavaşlama Meydana Geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uyuyan Bitcoin Çıkışlarında Yavaşlama Meydana Geldi; Veri platformu olan Glassnode tarafından paylaşılmış olan son veriler Bitcoin üzerinde yüzdelik olarak yüzde 60 gibi bir süredir hareket meydana gelmediğini belirtti. Öyle ki Bitcoin üzerinde meydana gelen tranferler de ise bir azalma gözlemlenmesi ile de eski coinlerin hareket etmesi ve aynı zamanda ayı piyasası üzerinde bir son gelmesi beklendiğine işaret edildi.

Dolaşım ağında bulunan Bitcoin yüzde 60 üzerinde bir yıl kadar hareketsiz bir şekilde kalması ile de Bitcoin fiyatlarının ise 19 bin dolar bölgesi alanında seyretmeye başladı. Glassnode tarafından  alınmış olan veriler ile birlikte de 2010 yılından bu yana kadar geçen süre zarfından da Bitcoin üzerinde çok az miktarlarda bit transfer gözlemlendi. 24 Ekim tarihinde ise uyuyan Bitcoin olarak isimlendirilmiş olan bitcoinin miktarı kutlandı. Aynı zamanda bir grafik paylaşımı ile uzun bir süre boyunca hareketi gerçekleşmemiş olan Bitcoin üzerinde uzunca bir şekilde duruldu.

Aktif Olmayan Cüzdanlarda Transfer Azalması Görüldü

2022 yılında transfer işlemleri sağlanmış olan Bitcoin yıl sonunda ise en yüksek fiyatlar ile bir azalma ve yavaşlama meydana geldiğine dikkat çekildi. Öyle ki bu bağlamda ise Ocak 2021 tarihinden Eylül 2021 tarihine kadar neredeyse 85 miktarında bir transfer söz konusu olduğu gözlemlendi. Bunu ile birlikte ise bütün zamanların neredeyse en yüksek seviyesi olan 69 bin dolar üzerinde bir ilerleme meydana geldi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!