Zach Harvey Kimdir?

Zach Harvey Kimdir
Zach Harvey Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çeşitli dijital para birimlerine yatırım yaparak bir servet kazanmış, kripto para zenginlerinden biri olan Zach Harvey; Bitcoin ve diğer dijital para birimlerine yaptığı erken yatırımlarla servetini kazandı.

Harvey, fiyatının madeni para başına sadece 100 dolar olduğu 2013 yılında Bitcoin almaya başladı ve o zamandan beri kripto para birimi alanında, önemli bir oyuncu haline gelerek, milyonlarca dolar değerinde servet sahibi oldu.

Zach Harvey; Mükemmel Kariyer

Yakın gelecekte, kripto para birimlerinin değerinde on kat artış görmeyi beklediğini ve bu süreçte onu daha da zengin hale getirmeyi beklediğini söyleyen Zach Harvey; kendi kendine yetiştirmiş bir milyoner ve kripto para birimi patlamasından yararlan birkaç kişiden biridir.

Bitcoin ATM’lerinin üretiminde ve kullanımında öncülük yapan kardeşi Josh Harvey ile Lamassu firmasını kuran Harvey aynı zamanda; Anarko-kapitalizm kavramının da büyük savunucularından biridir.

Swiss Hypha AG’yi 2013 yılında hayata geçiren Harvey şirketleri arasında; tıbbi klinik ve 64 hektarlık bir bölgede Rejeneratif çiftlik bulunuyor. Bitcoin ve kripto anarşiyi özgürlük aktivizmi içinde savunan Harvey, yıllardır SFL konferanslarına katılım sağlıyor.

Büyük Servete İlk Adımlar

Bitcoin’e yaptığı erken yatırımlarla Bitcoin zenginlerinden biri haline gelen Zach Harvey; dijital para birimindeki potansiyeli gören ilk insanlardan biridir. Fiyatı jeton başına sadece 12 dolar iken satın almaya başladığı Bitcoin ile büyük servete ilk adımlarını attı.

Bitcoin’e yaptığı erken yatırımla, para birimindeki potansiyeli gören Harvey, değeri son yıllarda hızla artan muazzam servete sahip oldu. Bitcoin milyarderi olarak kabul edilen Harvey, sık sık dünyanın birçok yerinde konferanslarda konuşmaya devam ediyor. Harvey’in servetinin değerinin, yaklaşık 9 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!