Bankalar Kripto Para Sevdalısı Olacak!

Bankalar Kripto Para Sevdalısı Olacak
Bankalar Kripto Para Sevdalısı Olacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankalar Kripto Para Sevdalısı Olacak; Piyasalarda meydana gelen düşüşler ve yükselmeler alıcıları heyecanlandırırken aynı zamanda da meydana gelecek olan yeni sezon anlaşmaları da ok önemli ve ciddi gelişmelere neden oluyor. Öyle ki konu hakkında ABD köklü bankası olarak hizmet sağlayan ve geçmişi ile de ekonomi üzerinde büyük destek sahibi olan  New York Mellon bankası, salı günü kripto para saklama alanında çalışma yapağını duyurdu ve belirtti.

BNY Mellon tarafından atılmış olan bu nemli adımlar ile birlikte de bankalar tarafından uzun zamandır kripto para çok sevilmeyip dışlansa bile bütün bankalar üzerinde bir merak konusu oldu. Bankalardan kripto para üzerinde ciddi bir atak beklenirken konu hakkında da yatırımcılar bankların bir zamanlar asla değer vermediği kripto paralar üzerine meydana gelen yoğunlaşmayı anlamaya çalışıyor.

Bankalardan Yeni Hamleler Gelecek Mi?

BNY Mellon tarafından yapılmış olan bu adım  diğer bankalar tarafından nasıl karşılanacak ve başka bankalardan ne zaman tam bir yeni adım gelecek sorularını da beraberinde getirdi. Aynı zamanda bankalar bizce yükselen kripto varlık konusunda ve bu kripto paraların önemi konusunda ciddi bir adım sağlayacak. Öyle ki merkez bankası bile konuda gerekli olan çalışmaları sürdürme yolunda bir ilerleme kaydedecek. Öyle ki merkez bankaları tarafından yapılacak çalışmalarda ise aynı zamanda kendi blokzincirleri ile birlikte kendi üretimini diledikleri gibi sağlayacak gibi görünüyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!